Beta hcg 0.1 olup sonradan hamile oldugunu ogrenen?

M

Meryyyy

Forum Okuru
Beta hcg 0.1 olup sonradan hamile oldugunu ogrenen?
Merhabalar arkadaşlar litfennnnn yardimci oluuunnnnn benim adetim 4 gun gecti dun sabah kan testi yaptırdım hcg 0.1 cıktı ama hala adet olmadim geç döllenme olmuş olabilirmi? Hcg 0.1 çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen oldumu aceba ?

Selamlar daha önceden böyle bir durum ile karşılaşmadım tabiki olması gereken regl tarihinden çok önce yapmadı iseniz tahlili bu mümkün görünmüyor ama erken yaptıysanız ve daha reglinize zaman var ise tabiki mümkün olabilir.

Selamlar daha önceden böyle bir durum ile karşılaşmadım tabiki olması gereken regl tarihinden çok önce yapmadı iseniz tahlili bu mümkün görünmüyor ama erken yaptıysanız ve daha reglinize zaman var ise tabiki mümkün olabilir.
Regil tarihim geçti 4 gün oldu bu gün dün yaptım testi. Geç döllenme olduysa adet tarihine yakın o zaman bu mümkün olabilirmi?

Adetimin gecikmesinin 4. Günü bu gün testi dün yaptım yani gecikmenin 3. Günü. Adete yakın döllenme olduysa eğer hcg o yuzden 0.1 cikmis olabilirmi?

Yok yok hayır adetinizin başka gecikme sebeplerine bakın ama bu hamilelik değil hamile olsanız yüzde yüz ortaya çıkartı hamile değilsiniz malesef

Geri