Beta hcg 2.0 çıktı hamilelik var mı yok mu kızlar?

U

Ufacıkbiumut

Forum Okuru
Beta hcg 2.0 çıktı hamilelik var mı yok mu kızlar?

Beta hcg sonucum 2.0 hamilemiyim ?

hanımlar merhaba . Çok araştırdım yanıt bulamadım kendim sormak istedim belki aynı sorunun cevabını arayan da vardır . Her zaman ki kan verdiğim hastanede kan verdiğimde değerim hep 0.5 , 0.100 çıkardı . Bu sefer yine verdim adetime 7 gün varken beta hcg testi sonucum 2.0 çıktı . Belirtilerim de var. Ateşim varmış gibi hissediyorum başım yanıyor ağrıyor bugün başladı bilemiyorum belirtimidir. İç çamaşırımı ıslatan sulu beyaz krem kıvamında akıntı . Ağız kuruluğu . İştahım yok ve sevdiğim şeylerin tadı ekşimsi geliyor . Bu değer yükselir mi ☹️ ayrıca pkosluyum 2 ay önce 23.günde geçen ay 19.günde adet oldum şu an 23.günüm kendi tahminimce yumurtlama yumurtlama olduysa eğer ayın 17-22 arası oldu. hamilemiyim acaba ?

Selamlar hayatım ufakta olsa bir umut olsun hissediyorum acaba hamilemiyim diye düşünüyorsun ama hayatım yaşadığını sölediğin belirtilere bakmaksızın dünya üzerinde yüzde yüz ve asla yanılmayacak beta hcg kan testine güvenmemiz gerekiyor. Biz de ona göre konuşalım. Beta hcg 2.0 değerine göre malesef hamile değilsin. Bir hafta erken yapmışsın inşallah yükselir ama zor hayatım.

Lütfen yukarıda yer alan konumuzu incele hayatım. Umarım, gönlündekine en kısa sürede kavuşursun. Amin.

Selamlar hayatım ufakta olsa bir umut olsun hissediyorum acaba hamilemiyim diye düşünüyorsun ama hayatım yaşadığını sölediğin belirtilere bakmaksızın dünya üzerinde yüzde yüz ve asla yanılmayacak beta hcg kan testine güvenmemiz gerekiyor. Biz de ona göre konuşalım. Beta hcg 2.0 değerine göre malesef hamile değilsin. Bir hafta erken yapmışsın inşallah yükselir ama zor hayatım.
Haklısınız aynı hastanede ilk kez böyle bir sonuç alınca umutlandım biraz çünkü hep 0.100 - 0.5 çıkıyordu . Doktorum negatif ama 3-4 gün sonra tekrar ver demişti . Yükselir yada yükselmez demedi . Erken gebelik testi yaptım bu gece ilk başta ikinci çizgi belirdi bekledikçe kayboldu foto çektim ama nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum.

Hayatım bak şimdi eğer bu erken gebelik testini doğru yaptı isen ve maksimum 10 dakika bekleyerek ikinci çizginin silik olduğunu gördü isen bir umut var demektir. Normal adet olacağın güne kadar bekle bir kez daha kan testi ver bakalım. Kim bilir belki beklenen geliyordur :) :hamis:

Geri