Beta hcg testi 1.20 çıktı hamilemiyim

sevindim seninadına geçmiş olsun adetini de olursun tez zamanda inşallah kanda çıkmasını geçtim 4 ay bitecek benim de karın şişerde bişey olurdu zaten biraz fazla kendimizi strese soktuk biz
Bende dedim ya karnımı şiş hissediyorum diye ama doktor tamamen evham yapmışsın mümkün değil dedi. Kist için bakıyorum sadece yoksa bakmaya bile gerek yok dedi baktı bir şey yok şimdiye cinsiyeti belli olurdu mümkün değil dedi.Dua et hemen olayım Sende korkma seninde sorun yanıtlanmış oldu

Bende dedim ya karnımı şiş hissediyorum diye ama doktor tamamen evham yapmışsın mümkün değil dedi. Kist için bakıyorum sadece yoksa bakmaya bile gerek yok dedi baktı bir şey yok şimdiye cinsiyeti belli olurdu mümkün değil dedi.Dua et hemen olayım Sende korkma seninde sorun yanıtlanmış oldu
Kızlar ben sizin yasadiginiz sıkıntıları tam 1 senedir yaşıyorum 8 beta hcg 7 8 vajinal ultrason bir sürü farklı doktor ve negatif sonuçlara rağmen hatta bı sene olmasına rağmen acaba hamileiyim diye kendime soruyorum ve taktikca gebelikte yaşanan her belirti yi yaşarsınız çünkü ben yaşadım isterseniz 7 beta hcg yaptırın negatif olsun hala acaba mi demekten yorulmicaksiniz

Kızlar ben sizin yasadiginiz sıkıntıları tam 1 senedir yaşıyorum 8 beta hcg 7 8 vajinal ultrason bir sürü farklı doktor ve negatif sonuçlara rağmen hatta bı sene olmasına rağmen acaba hamileiyim diye kendime soruyorum ve taktikca gebelikte yaşanan her belirti yi yaşarsınız çünkü ben yaşadım isterseniz 7 beta hcg yaptırın negatif olsun hala acaba mi demekten yorulmicaksiniz
Senin yazdıklarını okudum Selin aslında birazda seni okuyunca ikna olmaya başladım. İşte adetim bir hafta geçti şuan o yüzden kuruntu yapıyorum. Doktor kist var dedi gebelik görünmüyor geçen hafta yaptırdığın için kan testi istemeyeceğim dedi. Bu kadar zaman sonra mümkün değil dedi.

Canım gittim doktora anlattım bütün durumu böyle bir şey mümkün değil 90 gün sonra kan testinde kesin çıkardı tekrar test istemeyeceğim geçen hafta yaptırdığın için kist var onun takibini yapıcaz dedi ultrasondan da baktı gebelik söz konusu değil dedi adet söktürücü verdi, bu arada sabah yaptığım idrar testide negatifti.
Senin adına sevindim canım

Geri