Beta hcg testi değerim nasıl değerlendirir misiniz ?

• Konbuyu başlatan mmer
M

mmer

Hamiş Melek
merhaba adetimden 1 gün önce hcg değerim 21,70'di. 2 gün sonra 88,44 çıktı yani adetimin gecikişinin 1 gün ardından. Gecikmem 3 gün olduktan sonra 226,8 çıktı. Sizce değer artışım ne durumda tahminime göre 3+5 deyim.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Gayet güzel görünüyor ikiz olmasın :)

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici

Ayrıca kan tahlili sonucunuza göre bebeğin kaç haftalık olduğunu bu konumuzdan kendiniz de takip edebilirsiniz.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu sonucunuza göre ortalama 3-4 haftalık görünüyor hayırlara vesile olsun inşAllah.

M

mmer

Hamiş Melek
Amin inşallah adetimin ilk gününe göre hesapladığımda 2 gün sonra 4 haftalık olucak nasipse düzensiz mi acaba artış diye düşünmüştüm :rolleyes:

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bhcg testi sonucunda ikişer gün ara ile bir önceki değerin iki katı artış normaldir sizinkisi üstünde :) onun için acaba ikiz mi dedim :) Hepsi aynı hastahane miydi ?

M

mmer

Hamiş Melek
sadece 21 olan özel laboratuvardaydı o kadar diğer ikisi aynı hastanedeydi hadi hayırlısı diyelim o zaman Allah nasip ederse çok şükür diyip gün sayacağız :)

M

mmer

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Bhcg testi sonucunda ikişer gün ara ile bir önceki değerin iki katı artış normaldir sizinkisi üstünde :) onun için acaba ikiz mi dedim :) Hepsi aynı hastahane miydi ?
bide benim sanki adet sancılarım oluyor gibi hissediyorum belimde karnımda

M

mmer

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
merhaba ben bugün tekrar test yaptım 657 çık neredeyse 3 katı bu artışlar normal mi ?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
mmer' Alıntı:
merhaba ben bugün tekrar test yaptım 657 çık neredeyse 3 katı bu artışlar normal mi ?

Selamlar ikişer gün ara ile yapılan bhcg değerleri iki katı ve üstünde ise sağlıklı bir gebelik olduğunu anlayabiliriz. Onun haricinde yine sizin gibi beta hcg testi yaptırmış ve değerleri çok fazla artmamış üyelerimiz de dış gebelik mi diye aşağıdaki konudan sormaktalar. Ama sizinki sağlıklı bir gebelik gibi görünüyor.

M

mmer

Hamiş Melek
SadmiN' Alıntı:
Selamlar ikişer gün ara ile yapılan bhcg değerleri iki katı ve üstünde ise sağlıklı bir gebelik olduğunu anlayabiliriz. Onun haricinde yine sizin gibi beta hcg testi yaptırmış ve değerleri çok fazla artmamış üyelerimiz de dış gebelik mi diye aşağıdaki konudan sormaktalar. Ama sizinki sağlıklı bir gebelik gibi görünüyor.

umarım çok teşekkür ederimm

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 2
U Hamilemiyim Sorular Cevaplar 11
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
K Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
SadmiN Hamilemiyim Sorular Cevaplar 106
SadmiN Hamilemiyim Sorular Cevaplar 767
SadmiN Hamilemiyim Sorular Cevaplar 10