Bıyık Nasıl Alınır?

• Konbuyu başlatan tuqqce
tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
kadınlarda bıyık nasıl alınır bıyık nasıl alınır iple video iple alma

Ergenlik döneminden sonra dudak üstü bölgesinde beliren tüyleri farkettiğinizde nasıl hissetmiştiniz kızlar? Çok sinir bozucu değil mi? Bıyık almak için hepimizin bildiği klasik yöntemler var; ip,cımbız,ılık ağda gibi...Size yüzdeki tüyleri almak için pratik bir önerimiz var!

Bıyık Nasıl Alınır?

Yeni nesil soğuk ağda bantları; bıyıkları az acı ve tahriş etmeden bir defa alabiliyor. (Denenmiştir).

Soğuk ağda bandını; ütü ya da saç kurutma makinesiyle iyice ısıtın. (Kullanma talimatında avcunuzun içinde ısıtmanız yeterli diyor ama inanmayın)

Soğuk ağda bandını önce bıyıklarınızın sağ tarafına yapıştırın.

Elinizle hafifçe bastırıp 30 saniye kadar bekleyin.

Tüylerin çıkış yönünün tersine doğru ağda bandını hızla çekin.

Bıyıkların sol tarafı için de aynı işlemi yapın.

Ne kadar hızlı çekerseniz o kadar iyi sonuç alırsınız.

Bıyıklarınızı aldıktan sonra kızarıklığı önlemek için aloe vera içerikli bebe yağı ya da rahatlatıcı etkiye sahip lavanta yağı sürebilirsiniz.

handanca

handanca

Daimi Üye
Üye
Ben elimle ısıtıyorum.. Oluyor valla:D
Alma işlemi bittikten sonrada Karınca yumurtası yağı sürüyorum... Hem az çıkmasını hemde zayıf çıkmasını sağlıyor...

Bu arada çenenizde varsa kullanabilirsiniz. Bazı bayanlarda görüyorum.. iğrenç görünüyorr...

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Şu tüy aldırma yöntemleri her defasında canımı acıtıyor valla alışamadım gitti tenim nazik olduğundan dolayı bayağı kızarıklıklar oluşuyor hatta bıyık alınırken gözümden yaşlar geliyor inanın bana:)Bayan olmak zor iş zorrrrr

laetitia

laetitia

Yeni Üye
Üye
bende cımbızla alıom zaten pek bellide olmuo ama her defasında gözümden yaşlar akıo hapşırıyorum :D

gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
*MaWi' Alıntı:
Şu tüy aldırma yöntemleri her defasında canımı acıtıyor valla alışamadım gitti tenim nazik olduğundan dolayı bayağı kızarıklıklar oluşuyor hatta bıyık alınırken gözümden yaşlar geliyor inanın bana:)Bayan olmak zor iş zorrrrr
kesinlikle sana katılıyorum mavimm cokk zorrr bende cok aglıyorum yaaa...

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
ben ilk denediğimde ağda ile daha sonra ipe gectim
cünkü ağda cekmekten korkuyorum (şaka gibiyim :D )

zuzumm_

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
cımbız tüyleri kalın çıkarır ip kıl dönmesi yapabilir en iisi ağda ama onu ütüyle falan ısıtmaya gerek yok yinede çok güzel yapılıp çekiyo

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Ben bıyık için kuaförde ağda yöntemi diğer bölgeler için ise zaten lazere gittim o sorunu hallettim .. ama bıyık için sağlıklı deil diyolar o yüsden onu ağdayla hallediyorum .

aysegül87

aysegül87

Hamiş Melek
ben bu ada isini bikere yaptim yüzüm morardi ondan sonrada iple aldim

K

kalemm

Forum Okuru
bn almıyorum çünkü kumral tenli olduğum için hiç belli olmuyor

S

sarımsııı**

Forum Okuru
ya ben ilk defa almaya kalkıştım bu soğuk ağdalarla ama ilk gün çok kötü bir kızarıklık oldu ve hafif kabuk tuttu ne yapmam lazıım ???

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
valla kızlar ben 49 yaşındayım , eskiden böyle değildi çam ağacından öz toplardık onu ısıtıp yapardık şimdi hiç gerek kalmadı çünkü tüyler zaman içinde bitiyor.İp çok zarar veriyor ama bu çok daha iyi bence (AĞDA kullanın)...

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Yardım edin

Bende aLdırdım ve asırı derecede kızarıkLık olustu :(
Pütür pütür oldu ve geçmiyo ne yapayım :(

Mucu'mm

Mucu'mm

Yeni Üye
Üye
Güzel bir yöntem olabilir ama ağda minik minik tüy bıraakıyo ilk ağda ile sonra iple iyioluyor 12 yıldır yapıyorum rahat bence

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
T Tüy Dökme Yöntemleri 0
Mucu'mm Tüy Dökme Yöntemleri 4
gülfem_MG Tüy Dökme Yöntemleri 4
M Tüy Dökme Yöntemleri 2
M Tüy Dökme Yöntemleri 0
M Tüy Dökme Yöntemleri 0