Boşanmak üzereyim ama hamileyim bebeği düşürebilir miyim ?

• Konbuyu başlatan hilal55
  • Başlangıç tarihi
H

hilal55

Forum Okuru
Boşanmak üzereyim ama hamileyim bebeği düşürebilir miyim ?
mrb ben evliyim ama evliliyim cök kötü bosanmak üzereyim ama bundan 2 hafta önce barıstık ve ilişkiye girdik içime bosaldı ve bu ay adet olmadım hamileyim diye şüpheleniyorum evde nasıl kendi basıma düsüre bilirim

Selamlar,

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Sitemizde çocuk sahibi olmak için kür kullananlar dua edenler ve bebek için yanıp tutuşan birçok kadın bulunmakta. Boşanacaksınız ama hamile olduğunuzdan şüpeleniyorsunuz. Bebeğinizin suçu ne ? Bu kadar bekleyen annenin yerine Allah size nasip etmişse evliliğinizi bir kez daha gözden geçiremez misiniz ?

Bu hususta netlik olması adına hiç hamilelik testi yaptınız mı ? Sonuç gerçekten pozitif mi ? Evliliğinizi kurtarmak için Rabbim eğer hamile iseniz size bir ışık göndermiş bunu göremiyor musunuz ?

Saygılar.

Tövbe tövbe bacım bu ne hız ? Hani boşanmayı düşünüyorsun neden korunmuyorsun ? 2 hafta önce barıştınız hadiii gel barışmanın şerefine bebek yapalım diyorsunuz , Küsüncede ben boşanıyorum bu bebekten vazgeçiyorum diyorsunuz . Kusura bakma ama bu sitede bir sürü çocuk sahibi olmak için yırtınan dua eden doktor kapılarında sürünen ağlayan insan varken kimse sana bu konuda yardımcı olamaz. Evde bebek düşürmeye kalkma .İnternette okuduğun yöntemleri deneme . Hamileysen şayet git jinekoloğa bebeğin yasal süreçte belirtildiği haftadaysa aldırabilirsin.Bu arada bebek evliliğini kurtarabilirde kurtarmayabilirde .Bence bebeği joker gibi düşünme .Ama Sadminimin dediği gibi evliliğini bir gözden geçir derim.

Geri