Bu Soruyu Einstein 24 Saatte Çözmüş

• Konbuyu başlatan suskun_gız
suskun_gız

suskun_gız

Yeni Üye
Üye
einstein 24 einstein soruları soruları ve cevapları in 24 saatte çözdüğü soru saatte çözdüğü soru

bu soruyu einstein 24 saate yakın bir zamanda çözmüş
soru şöyle:
orda bulunan topu her kareden geçecek çapraz gitmek yok en sonunda bulunduğu yere geri gelecek ve de her kareden yanlızca bir kere geçilebilir. oldukça zor ben günlerdir uğraşıyorum çözemedim umarım sizler çözersiniz

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ce: Bu Soruyu Einstein 24 Saatte Çözmüş

la einstein 24 satte bulduysa ben 24 senede anca bulurum looo

A

AlbertEinstein

Yeni Üye
Üye
Ce: Bu Soruyu Einstein 24 Saatte Çözmüş

Sorunun doğru cevabı bu arkadaşlar. Dışarıdan geçmeyecek demiyor çünkü...

Yanlız Einsten konusu yanlış. Çünkü bana böyle bir soru gelmedi.:hhh:

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

M

MertS.

Forum Okuru
CEvap :)

Aslında çok basit bir soru ama inasn beynini ısıtmadığından çözemiyor. Ayrıca Einstein beyninin %15 ini kullanıyo diyorlar. Eğer kullansaydı boyutlar arası geçiş yapabilcekti. Yani buda büyük br yanlışlıktır. Dikkatinize ...

P

_peace_

Yeni Üye
Üye
einstein 24 saatte çözmüşse benim bu soruyu çözecek kadar vaktim yok :))

juju

juju

Yeni Üye
Üye
bende buldum hemde çapraz gitmeden aslında çok kolay yapılıyo önce yana git sonra yukarı bir yandan aşagıya ama noktaya gelmeden yana tekrar sonra yanı giderek hep dört in en sonraya gelince yana gelerek bit isterseniz sıralıyım ben

bettt

bettt

Yeni Üye
Üye
şu soruya einstein diye demeyeydiniz belki denerdim hahaha:D
hiiç uğraşamam :D:D:D:D

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
yahu Einstein nı 24 saat uğraştıcak, bu soruyu bulan adam kim? bu kadar zeki bir kişiyi neden kimse tanımıyor. asıl soru bu bence..

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Basit diyenler yiyosa nasil yaptiginizi anlatin cok basitt diyip kacmak kolay!!!

kediliDeli

kediliDeli

Yeni Üye
Üye
yapamadım falla bi kare kalıyo hep :D:D adamı einstein yapan da azmi herhalde adam bıkmadan usanmadan 24 saat azmetmiş uğraşmış bulmuş ben 2 dk da bıraktım :D:D helal olsun adama :D:D