dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya

bende 3 ay önce dış gebelik geçirdim

slm dış gebelikten nasil kurtuldugunu yazmamışsın bende1yıl önce oldum,igneyle düşürüldü 6ay müsade etmedi doktorum,şimdide deniyoruz ama nafile.nasıl tedavi gördügùnü ve hamile kalmak için özel bişeyler yaptınmı?onları yazarsan sevinirim.iyigünler

ama şimdi tekrar olurmu diye korkuyorum

Kızlar benimde tüplerde ve kanallarda sorun var dış gebelik şansım çok yüksek doktorm öyle söylemişti.Peki sizlerinde tüplerde ve kanallarda problem varmıydı dış gebelik geçirdiniz?Çok geçmiş olsun

merhaba kızlar bende birbuçuk yıl önce dış gebelık geçirdim ve ameliyatla aldılar 6ay sonea rahim filmi çektirdim sol tüpüm hasarlıymış şu an klomen kullanıyorum ve 3.cü ayım henüz hamile kalamadım bu ayda kalamazsam aşılama yöntemini denicem inşallah iyi bir sonuç alırım rabbim tüm isteyenlere hasretlik cekene hayırlı saglıklı sıhhatli bebişler nasip etsin inşallah...

merhaba kızlar bende birbuçuk yıl önce dış gebelık geçirdim ve ameliyatla aldılar 6ay sonea rahim filmi çektirdim sol tüpüm hasarlıymış şu an klomen kullanıyorum ve 3.cü ayım henüz hamile kalamadım bu ayda kalamazsam aşılama yöntemini denicem inşallah iyi bir sonuç alırım rabbim tüm isteyenlere hasretlik cekene hayırlı saglıklı sıhhatli bebişler nasip etsin inşallah...

cnm gecmis olsun
insallh tutar bu sefer :)

amin insallah isteyenlere nasip eder allah anne olmaya :)

allahtan ümit kesilmez :)
ne mucizeler oluyor....

:) insallah isteyen herkeze mini mini mücizecik verir allah :)

cnm gecmis olsun
insallh tutar bu sefer :)

amin insallah isteyenlere nasip eder allah anne olmaya :)

allahtan ümit kesilmez :)
ne mucizeler oluyor....

:) insallah isteyen herkeze mini mini mücizecik verir allah :)
amin canım inşallah cok haklısın canım ALLAH 'dan ümit kesilmez herşeyin hayırlısı bu ayda olmazzsam zaten aşılamayı denicem hayırlısı bakalım inşallah hepimizden güzel haberler alırız...

insallah
allah evvela cok hasretlik cekene versin sonra bana nasip etsin gercekten icimden hep bu geciyor evvela benden fazla bekleyene versin :)

benim icim rahat olsada olmasada olur diye bakiyorum :)
hayirlisi neyse o olur zaten :)

Slm canım benimde 1bucukyıl oluyor yalnız benimkini igneyle dùşürdüler.6ay doktor korun dedi.korundum 4ay tuttu.hemen ümîdini kesme.ocakta oldu şubatta düştü.onada üzùldüm ama allah kimseye dış gebelik vermes4n çokzor.senin tùpün alındımı?kaç haftalıktı dış gebeligi ögrendignde?

selam kızlarr yeni gördüm konuyu bende dış gebelik geçirdim 25 mayıs 2010 da kürtajla alındı benimki dahah sonra tekrar hamile kaldımm ama oda olmadı bu seferde 6 haftalık bebğimi düşürdüm inşş bidahah böyle şeyler yaşamamm alahım kimseyeyde göstermesinn alalhım en kısa zamanda yine hamile kalırım ve benim gibi isteyen herkese alahım nasip etsinnn ....

Geri