dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya

Bende dis gebelik yasadim hatta bu hafta degerim 14 de dustu.Benim 2kez basima geliyor bu seferhic bi mudahalesiz kurtuldum.Ama gecen sefer igneyle cozulmustu.Aslinda neden yaxiyorum bilmiyorum umutsuzum ve nasil hamile kalirim bilmiyorum tekrar denicez 3 ay sonra kismet se olur . Umut ediyorum ki isteyen herkes sahip olur.

Slm benimde bugun doktorum dis gebelikten supelendi once dusuktur diye kurtaj yapti parca patalojiye gonderildi yarin parcaya gore dis gebelik olup olmadigini solucek hcg dusmedi sanirim dis gebelik ve cok uzgunun

Arkadaslar merhaba.Ben de gecen sene subat 25 te dis gebelik teshisi kondu.igneyle dusuruldu.yaklasik 2 ayda dustu hcg..ve cok sanciliydi.hala ara ara dis gebelik olan sil tupumde bi hissiyat var. Psikolijikte olabilir.bilemiorum.doktirum rahim filmine gerek yok su an bir daha dene dedi. 3 ay korunmami soylemisti ama ben garantiye akdim 1 seene bekledim :)))...adetlerimde cok duzensiz.artik mayis ayi icerisinde dusunuoruz tekrar denemeyi..folik asite basladim ve bol su. Dualarinizi bekliorum :) sevgiler...

Merhaba bende 2yil önce bir dış gebelik daha sonra 1 düşük ve sonrada tekrar bir dış gebelik geçirdim son dış gebeliğimden 1 yıl geçti ve şuan hamileyim dış gebeliklerim ilaçla düşürüldü.yumurtalıklarımda sürekli sancı var ama asla ümitsizliğe düşmedim Allah tan ümit kesmeyin ve sitresi birakin rahatladığınız zaman inşaallah hamile kalırsınız ve en önemlisi dua Rabbim ol derse olur unutmayin.Allah yardımcınız olsun

Arkadaslar ben de 1hafta once dis gebelik gecirdim hicbi doktor anlamadi regl olduktan sonra kanamalarim gecmedi koyu kahverengi akintilarim kanamalarim ve de ozellikle cok siddetli gogus ve sirt agrilarim oluyordu bircok doktora gttik ama son ana kadar anlayamadilar en son vajinal ultrasonla anlasildi yogun ic kanamam oldugu icin acilen ameliyata aldilar acik ameliyat oldum henuz dikislerim bile alinmadi doktr tupumu almadigini soyledi henuz 2.5aylik evliyim ve de cocugum olmasini cok istiyorum ilk hamileligimde byle bisey yasamk beni cok uzdu bundan sonraki surecte ne yapmaliyim ya da normal yolla bi gebelik yasayabilirmiyim bilmiyorum

Mrb kizlar ben 2 kez dis gebelik gecirdim ikiside igneyle düşürüldü. Ilk dis gebelikten sonra 7ay sonra hsg cektirdim sag tup tikaliymis acmislar dedi doktorum.sorun yok artik hamile kalabilirsin dedi.ve ben hsg den 1ay sonra hamile kaldim. Degerlerim iki gunde iki katina cikiyordu. Her sey cok normaldi ama kese bir türlü gorunmedi. Kanamam yoktu ama kasik agrisi vardi ara ara batma seklinde gelip geciyodu. Aslinda kasik agrisi var kese yok ben teşhisi koymustum da umut dünyası işte. Doktor bekledi iki hafta daha kalp atışı olustu kese göründü ama sag Tüpte göründü. Hayal kırıklığı ve üzüntümü tahmin eder yasayanlar.ikinci dis gebelikten sonra 3 adet gördüm bu ay tekrar denemeye baslicam. Yasim 30 ve 5 yili bitirdim evliligimde benim icin dua edin kizlar rabbim kimsenin kucagini boş birakmasin

Bende geçen nisan ayında dış gebelik geçirdim . Kürtaj oldum tup alınmadı . 3 koruduktan sonra 3 ay denedik sonra hsg çekildi hersey normal , proloaktin hormonu yuksek ciktigindan dostinex kullandim.şimdide klomen başladım. 3 yumurta bi Tüpte 1 de diğerinde oluşmuş yumurta takibine başladı doktor ona göre catlatma ignesi olacagim
Dış gebelik geçirip klomen le hamile kalan var mı? Ne kadar sürede hamile kaldınız? ?
dış gebelikten sonra 7 ay oldu ve hala hamile kalam adım.

arkadaşlar bende 2 ay önce geçirdim psikolojim çok bozuk ilaçla düşürdüler ama simdi adetim bi hafta gecikti.. ve bende bebeğim olsun istiyorum inşallah ne olur dua edin lütfen..

Merhaba kizlar bende haziran da dis gebelik gecirdim igneyle tedavi oldum.Korunduk 5 ay ve progestreron ve endol kullandim adet tarihim 16.12.2014 daha gecmedi ancak ben betahcg yaptirdim 5 gun once 20.91 cikti.Rabbim hakimizda hayirlisini versin.İlk hamile oldugumu da adet gunum gecmeden hissetmistim yine ayni sey oldu ve doktorun dis gebelik olabilir dedigi an sanki dünya başima yikildi ama insan bir sekilde atlatiyor alisiyorsun yipraniyorsun ama geçiyor bisekilde...Kimseye yaşatmasın rabbim..

Geri