Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Aminn canım aminnn hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz

deli kız öncelikle hoşgeldin.inş.hamilesindir seni takip ediyorum bu kadar gecikme olduysa yarınhemen bi r test al bence.inş.güzel haberlerini duyarız.hadi hayırlısı.benimde bugün regl olmam gerekiyodu ama aksadı galiba bu ay.yarın heralde.olup bitsede yeni bir maraton başlasa:)

Dolunaycımmm içinde yinede umut var demi hani olmadıya geçen ay bende öyle olmuştuu

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.aslınd ne zamandır okuyordum yazılarınızı.hatta okudukça benim yaşadıklarımı yaşayanlarda varmış diyebiliyorum.bende 5 aylık evliyim.çocuk istiyoruz.hatta kaç kere hamile kaldım sandım.benimle evlenen arkadaşlarımçoğu ilk aylar hamile kaldı.özellikle bu ay bayağı şüpheendim.adetim6 gün geçikti.3 gün test yaptım çıkmadı.artık kan teti yaptıracağız.bazen adet olacağım sanıyorum.ne kadar benziyor ikisinin belirtileri.hatta ağzımda metalik bir tat va inş. hamileyimdir.rabbimisteyen herkese verir inşallah.

yaaa kıslar günüm geçti ama hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum 7 gün oldu geçeli. kasıklarımda sancı var göğüslerim şiş ama öyle çok bi acı yok. normaldede gecikmeler yaşadığım için umutlanmamaya çalışıyorum test yapmayada cesaret edemiyorum :(

gul benım gecıkelı 5 gun oldu test yapcam bugun bende de gecıkmeler oluodu evlenmeden once ama yıne de sen bı test yap bence belkı hamılesındır hem ne kaybedersın kı deılsen de yenıden denersın hadı topla cesaretını ve gıt bı test al
:d040:

senacım sende hosgeldın aramıza süpelerınız sızı tedırgın edecegıne gıdın bı test yapın hem tedırgınlık sızın bu sürecınıze engel olabılır bebek ısteyenlerın bence bu sürecde rahat olması gerekır ve umarım hamılesınızdır

yaaa önceki aylarda yaşadığım hayal kırıklıkları beni korkutan :( ama sonuçta denemeliyim haklısın inş.. hamişizdir :) :d040:

bven de su anda senın durumundayım ne sevınebılıyorum ne de uzulebılıyorum kendımı kaptırmamaya calısıorum ama bu testın ıkı sonucu var ya hamılesındır ya da deılsındır sen kendını bu sonuclara hazırladıgın an bı test yap ve hayırlısını ıste canım

Geri