Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

teşekkür ederim canım 2 yıllık evliyim ilk aylar istemedik ama 1,5 yıldır çabalıyoruz. doktor bende strese bağlı adet düzensizliği olduğunu söyledi :(. insanın kendi kendini dinleyerekte bu tür belirtileri hissedebileceğini düşünüyorum o yüzden acaba demeye çok korkuyorum.

Cevap: Ce: Erken Gebelik Belirtileri

:hhh:ben yazacam ama sakın ayıba kaçmasın ben 2.ciye hamile kaldığımı nenemin yöntemiyle öğrendim ve gecikmeden aldırdım orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ben bundan biliyorum sakın yanlış anlaşılmasın

doğruluk payını bilmiyorum ama be geçen ay denedim bana sonuç verdi garibine gitmezse bi dene bakalım

:)) çok değişik bi yöntem denemeye çalışıcam bu arada bizim burda iş yerinde çalışan yardımcı bi ablamız var oda bu yöntemi kullanıyormuş.

bence doğru oluyo arkadaşlar bu yöntem eski, topraklar adamın gözünden anlarmış hamiş olduğunu :D neyse allah hepimize yardımcı olsun

ben 1 aylık evlıyım ve bır ayın dolmasına yakın gogus uclarında koyulasma,sıskınlık ve hassaslık basladı ara ara mıde bulantısı oluyor reylı gunume 3 gun kaldı ve dun ılk defa acık kahve tonun da bır akıntı geldı bunlar yenı evlı oldugum ıcın normel mı yoksa hamıle olabılırmıyım hamısler yorumlarınızı beklıyorum :Laie_23:

meme uçalarında koyulaşma en belirgin özellklerinden diye biliyorum ara ara mide bulantılarında varmışş hamle olabilirsinde ama olmayabilrsinde ama Allah gönlüne göre versin canım ben henüs bi hamilelik geçirmedim söyleyebileceğim şey bunlar fakat şunu iyi biliyorum bu durumun yeni evlenmenle bence bi ilgisi yok canımsağlıcakla kal bizleride habersiz bırakma

saol esracım bunların belırtı oldugunu bu sayfadan okumustum ama hala bı sonuc yok reylıme son bır gun kaldı ıns. olmam ve hamıle kalmısımdır cunku o duyguyu yasamayı cok ıstıorum allahım ısteyen herkeze nasıp etsın
:Laie_23:

Kıslarr yaa reglimee 15 gün varken bütün regl belirtilerini yaşamaya başladım şimdi 10 gün falan kaldı her an olabilirmişim gibi belirtiler dahada arttı daha önceden hiç böyle olmamıştı en erken bir hafta önce başlardı aranızda bu kdr erken regl belirtisi yaşayan varmı

Geri