Ertesi gün hapından sonra en erken adet ne zaman görülür adet döngüsünü bozar mı ?

senyorita

Yeni Üye
Üye
Ertesi gün hapından sonra en erken adet ne zaman görülür adet döngüsünü bozar mı ?
Merhaba arkadaşlar adetimden 1 gün sonra ilk ilişkimi yaşadım ilk ilişkide açılmadı korunuyodu sevgilim boşalmamıştı bir kere kondomsuz denemek istedi açılmadığı için tamam dedim sonrasında denedik olmadı açılmadı delik soneasında sürtündük o şekilde ereksiyona girmeye başlayınca kondomunu taktı. 40. Saatte falan zevk suyundan şüphelendi gece postpill alıp geldi gece içtim 10 gün kadar oldu dün kahverengi lekelenme tarzında kan geldi sancımda vardı biraz bugünde kan kahverengi fazla ama sancım az aldığı eczaneye sormuş doktora görünün adet olmuşsanız dedi başka bir eczanede ara kanamadır problem olmaz demiş. Sizce hamilelik riski varmı? Adetmi oldum ara kanamamı? Adet düzenim eskisi gibi devam edermi? Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Selamlar @senyorita

Hayatım kullandığın ertesi gün hapı her türlü adet döngüsünde değişikliklere neden olacaktır. Bu hapın kullanılması ile birlikte kahverengi koyu açık renkte kanamalar adete benzemeyen lekelenmeler ara kanamalar görülebilir problem etmeyin. Asıl sorduğunuz hamilelik riski tahmin ediyorum. Hayır Hamilelik riski olduğunu düşünmüyorum ama şu kanıyı da lütfen bir tarafa bırakın. Ertesi gün hapı yüzde yüz hamilelikten korumaz ! Hamileliğin ne kadar zor olduğu gönümüz dünyasında kadınlarımızın hamile kalamamaları ile ilgili sitemize ve benzeri sitelere yaptıkları yorumdan çok net şekilde anlaşılıyor.

Aşağıdaki konudan, sizin durumunuzda olan insanların aptığı yorumları vs okuyabilirsiniz. Ben hamilelik olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Selamlar @senyorita

Hayatım kullandığın ertesi gün hapı her türlü adet döngüsünde değişikliklere neden olacaktır. Bu hapın kullanılması ile birlikte kahverengi koyu açık renkte kanamalar adete benzemeyen lekelenmeler ara kanamalar görülebilir problem etmeyin. Asıl sorduğunuz hamilelik riski tahmin ediyorum. Hayır Hamilelik riski olduğunu düşünmüyorum ama şu kanıyı da lütfen bir tarafa bırakın. Ertesi gün hapı yüzde yüz hamilelikten korumaz ! Hamileliğin ne kadar zor olduğu gönümüz dünyasında kadınlarımızın hamile kalamamaları ile ilgili sitemize ve benzeri sitelere yaptıkları yorumdan çok net şekilde anlaşılıyor.

Aşağıdaki konudan, sizin durumunuzda olan insanların aptığı yorumları vs okuyabilirsiniz. Ben hamilelik olduğunu düşünmüyorum.
Hocam teşekkürler öncelikle. Bugün kanamam devam ediyor yine baya var kanama kahverengi şeklinde adet değil sanırım sancım yok çünkü ara kanama sanırım. Ne kadar sürer bu adetmi değilmi nasıl ayırt edicem hocam 1 haftadan fazla ara kanama olunca sıkıntı oluyormuş nedir tavsiyeleriniz bu sorunun yanıtını attığınız linkte bulamadım.

Hayatım tekrar diyorum hamile olduğunu düşünmüyorum bu yaşadıklarının tamamı ertesi gün hapı ile alakalı. Adet kanamasından daha fazla bir kanama yaşar isen doktora görün hayatım. Ama bitecek geçecek göreceksin.

Hayatım tekrar diyorum hamile olduğunu düşünmüyorum bu yaşadıklarının tamamı ertesi gün hapı ile alakalı. Adet kanamasından daha fazla bir kanama yaşar isen doktora görün hayatım. Ama bitecek geçecek göreceksin.
Hocam son durum raporu vereyim kanamam bugün bitti tamamen adet değilmiş gerçektende ilaçtan olmuş eczacıda kanama olduysa hamilelik olmaz demişti sizde destekliyosunuz sanırım bu cümleyi çok teşekkür ederim. Normal adeti beklicem şimdi 1 haftadan geç olursa artık gebelik testi yaparımki oda çok düşük bi ihtimal teşekkürler ilginiz için

:) geçmiş olsun hayatım. Demiştim lafını demeyi pek sevmem. Ama demiştim hahaha geçmiş olsun sevgiler hayatım.

:) geçmiş olsun hayatım. Demiştim lafını demeyi pek sevmem. Ama demiştim hahaha geçmiş olsun sevgiler hayatım.
Hocam tekrardan merhaba, normal şartlarda dün adet olmam gerekiyordu bir kaç gün önce adet ağrısı vardı ama şuan yok geçen hafta covid idim 3 kadar parol bir gün kullandım. Salya gibi akıntılarım var arada ağrı oluyor ama halen tık yok endişelenmeye başladım. İlacın kağıdında maksimum 5 gün gecikme yazıyor düşünceleriniz nedir ara kanama olduysa gebelik riski ortadan tamamen kalkmışmıdır.

Geri