Ertesi gün hapından sonra en erken adet ne zaman görülür adet döngüsünü bozar mı ?

GÜzel kuzum sıkıntı yok hamile değilsin kişiden kişiye göre ilacın etkileri değişir. Covid de allah bilir hangi ilaçları kullandın her şeyin değişmiştir gecikmeyi hastalığına ve ilaca bağlıyorum. Gebelik riskinin hiç olduğunu düşünmüyorum hayatım.

GÜzel kuzum sıkıntı yok hamile değilsin kişiden kişiye göre ilacın etkileri değişir. Covid de allah bilir hangi ilaçları kullandın her şeyin değişmiştir gecikmeyi hastalığına ve ilaca bağlıyorum. Gebelik riskinin hiç olduğunu düşünmüyorum hayatım.
Hocam halen tık yok covidde parol kullandım verdikleri ilaçları kullanmadım adet olmaz isem gebelik testi yapmalımıyım yoksa ara kanama zannettiğimde adwtmiydim acaba?

Selamlar hayatım, vallahi ben sana ne dersem diyeyim sen psikolojik olarak rahatlamak istiyorsun anladığım kadarı ile. Yap testi hayatım 5 dk bekle sonuca bak görceksin hamile değilsin. Yap ki rahatlayasın.

Selamlar hayatım, vallahi ben sana ne dersem diyeyim sen psikolojik olarak rahatlamak istiyorsun anladığım kadarı ile. Yap testi hayatım 5 dk bekle sonuca bak görceksin hamile değilsin. Yap ki rahatlayasın.
Hocam zannedersem benim adet döngüm değişti ara kanama zannettiğim adetmiş arada karnım ağrıyor ama zannedersem psikolojik bende gebe olduğumu düşünmüyorum ama içime dert oldu. Ayın 5 i di sanırım ara kanama başlangıcı ayın 2 sinde adet olursam demekki döngüm değişmiş eğer olmazsam test yaparım.

@SadmiN Merhaba hocam 2 gün önce sevgilim 2 adet gebelik testi aldı biri ucuz biri pahalıydı dün beraber gündüz ucuzunu yaptık negatif çıktı bu sabahta ben pahalı olanı yaptım tekrar negatif çıktı çok şükür kendisi adetinden sonra tekrar yapalım diyor siz ne dersiniz gerek varmı? çok şükür rahatladım. Annemde biz senle aynı anda adet olduk diyor daha var diyor bende bozuntuya vermiyorum ama eminim geciktiğinden. Yardımcı olduğunuz için minnettarım.

Hayatım yani dünya üzerinde senin hamile olduğunu gösterecek tek şey gebelik testleri pahallı ya da ucuz farketmiyor ki sonuç odaklı bu testlerin hata payları çok çok düşük durumda. Dolayısı ile senin hamile olmadığın ortada. Sadece adet neden gecikir gelmez sorusuna verilecek bir sürü cevap var, ilaç kullanımı, psikolojik travma hamilemiyim diye düşünme, ağrı kesiciler covid olma antibiyotik kullanma bir çok ama bir çok sebep var. Peki senin durumunu değerlendirdiğimizde ne oluyor ? Test yaptın ve negatif ama gecikme var. Bunun sebebi HAMİLELİK değil hayatım. NET. Başka sebeplere odaklanman gerekiyor. Hamileliğin yok. Şu konuyu incele lütfen.

Merhaba hocam ben bir ilişki yasadim ve korundum fakat condom cikti partnerim boşalmadi. 3. Gunun akşamı ertes 72 yuttum 8. Günüm bugün ve kahverengi kanamam var yerleşme kanaması olmasından korkuyorum. İliskinin 5. Gununde hamilelik testi yaptim negatif cikmisti hamilelik olmusmudur suan yoksa bu kanama haptan dolayimidir. Oncedende hapi kullandim ama kanama olmamisti boyle o yuzden cok supheleniyorum

Merhaba hocam ben bir ilişki yasadim ve korundum fakat condom cikti partnerim boşalmadi. 3. Gunun akşamı ertes 72 yuttum 8. Günüm bugün ve kahverengi kanamam var yerleşme kanaması olmasından korkuyorum. İliskinin 5. Gununde hamilelik testi yaptim negatif cikmisti hamilelik olmusmudur suan yoksa bu kanama haptan dolayimidir. Oncedende hapi kullandim ama kanama olmamisti boyle o yuzden cok supheleniyorum
Hayatım 72 saat içinde ertesi gün hapı kullanmışsın anladığım kadarı ile. Yani erkenden hamilelik testi yapmışsın ama genede yapmışsın. Kanama kesinlikle haptan dolayıdır gönderdiğin bu mesaj haricindekileri sildim. Birini yayına aldım ve ona cevap verdim diğer soruların ne oldu diye düşünebilirsin onları sildim hayatım. Durumu değerlendirdiğimde görünen o ki hamilelik değil, ertesi gün hapından dolayı kanama yaşamışsın.

Stres yapma hayatım içine boşalmada olmamış ve sen elinden geleni yapmışsın. Hamile olabileceğine ihtimal vermiyoru.

Geri