Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

İlaca adet olmadan mı başladınız ? Doktorunuzmu bu şekilde yönlendirdi ? Normalde adet olduktan sonra doğum kontrol hapına başlanır . İlaç bitmeyene kadar adet olmazsınız.

adetim 12 gün gecikti idrar testi yaptım negatif ama midem çok bulanıyor kesin hemile değilmiyim

Merhaba,

İdrar testleri bazı nedenlerden ötürü negatif sonuç verebilir . Bu yüzden gecikmeniz için hcg testi yapmanızı , sonuca görede hekime görünmenizi tavsiye ediyorum

adetim 7 gün gecikti gün önce test yaptım negativ çıktı hcg testi yaptım dün 28,40 çıktı hamilemiyim

Hcg testiniz görünürde gebelik lehine. Gebeliğin doğrulanması için jinekoloğa görünün. Usg incelemesi + HCG testinin tekrarlanması gebeliğinizi net olarak belirleyecektir.

Bu ay klomen kullandim ve ayin 23 de ovitrelle catlama ignesi oldum adetime 3 gun var ama merak edip bu aksam test yaptim negatif cikti acaba erkenmi yaptim testi yanilma payi varmodir

Mrb ben klomen kullandim subat 22 de ovitrelle igne oldum 36 saat sonra beraberlik dendi mart 6 da yani pazartesi gunu test yaptim beta 70.63 cikti 9 mart yani bugun yine test yaptirdim beta hcg 264.7 cikti ama 2 tanede kist varmis biri 4 bucuk cm digeri ondan daha kucuk ve keseyi goremedi sizce saglikli bi gebelik olurmu cok endiseliyim cevap yazarsaniz cok sevinirim

Geri