Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

beyza adminim daha iyi cevap verecektir ama benim kendi fikrimce bazı kistler gebelikte sakıncalı bir durum oluşturmuyor. Yani sağlıklı bir şekilde gebeliğinizi sürdürebilirsiniz bence.

Doktora endiselenecegim bi durum varmi die sordugumda kese yok dedi bazi durumlarda onemsiz olup bazi durumlarda patlayan kistler var takibe alinmalisin dedi hic bisey anlamadim kese 2 haftada gorunmesimi lazim ve ben yumurtlama doneminin son gunu ovitrelle yaptirdim bu gec dollenme olurmu? Yani bu durum normal sayililirmi

kesenin görülmesi için döllenmeden 4-5 hafta geçmesi gerekiyor. Yani sen daha yeni gebelik testi yaptırmışsın daha yeni bir gebelik anladığım kadarıyla. Kist varsa takip altında olman tabii ki önemli ama öyle 2 haftada kese görülmez. Ya doktorunu değiştir iyi bir doktora gitmeni öneririm.

ayrıca benim bile 5. haftada kese görülmüştü 5. haftada bile karnımdan göremedi vajinal ultrasonla gördü dr. Onun için endişelenme istersen tatmin olmadıysan doktorunu değiş.

Asil doktorum carsamba gunu gelicek ama beni okadar korkuttularki baska doktorlara muayne olma geregi duydum keske olmasaydim daha cok kafam karisti umarim dedigin gibi olur carsambayi beklemekten baska sansim yok

Asil doktorum carsamba gunu gelicek ama beni okadar korkuttularki baska doktorlara muayne olma geregi duydum keske olmasaydim daha cok kafam karisti umarim dedigin gibi olur carsambayi beklemekten baska sansim yok

Geri