Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Gülücük umarım hamilesindir tatlım, Allah gönlüne göre versin. Bizi bilgilendirmeyi unutma emi..

Güldünyam, üstüne görme diye tabir edilen olgu aslında implantasyon kanaması olarak açıklanıyor.

Yani döllenen yumurtanın uterus'a, rahme yerleşmesi sonucunda rahim duvarındaki kazı çalışmaları nedeniyle bazı kılcal damarlarda ve dokularda meydana gelen aşınma sonucu oluşan kanama...

Ancak bu kanamanın farkı az ve lekelenme şeklinde pembemsi gelmesi.

Regl kanamasından çok farklı bir lekelenme, kirli ve yoğun bir kan değil. Bazen damla halinde lekelenme ya da çok az bir pembemsi sıvı.

Umarım implantasyon kanamasıdır canım, umarım hamilesindir. Gelişmeleri buraya yazmayı unutma.

bilgecim , önce aynen tarif ettiğin gibiydi ................ kısmet bakalım... artık gün yazabilirim ... 9 ekim itibari ile gün görmüş oluyorum.

Son düzenleme:

Selin..............................8 Ekim
Gülücük..........................9 Ekim
Buket............................10 Ekim
Bilge Gökçen...................30 Ekim
CHATLAK.......................5 Kasım
Guldunyam......................8 Kasım

hadi artık hamişş bekliyoruzzzzz......:preggers::preggers::preggers::baby:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Selin, Gülücük, Buket, nerelerdesiniz kızlar? Sizlerden haber bekliyoruz artık :) Buketcim güzel haberlerle gel inşallah...

melekler slm bende bugün üye oldum ve ilk bu bölüm ilgimi çekti çünkü bende sizin gibi bebek sahibi olmak istiyorum .Ama ben adet tarihi vermesem daha doğru olur çünkü en sonuncusu ilk defa başıma geldi ve sanırım üstüne görme yaşadım 1ekimden 10 ekime kadar sürdü ve hergün 1,2 damla ve hep kahverengiydi .inşallah bunun çocuğa zararı yoktur çünkü doktor hamileyken soruyormuş üste görme yaşadınmı diye cevalarınızı bekliyorm tşk.

merhaba swetbaby, bence bir test alıp gebeliğini kontrol ettir canım üstüne görmüş olabilirsin...üstüne görenin kanaman fazla olmadığı sürece bi sakıncası olmaz. normalmiş.inş. minik meleğin yoldadır canım

inşallah yoldadır minik bebeklerimiz bakalım ilk hamiş kim olucak bi olsunda hayırlısıyla sonrada güzel ve anlamlı isimler buluruz hep birlikte. site süper ben daha önce başka bir siteden yararlanıyordum ama hep üyelerlede konuşmak istiyordum bu site benimiçin ideal ve gerçekten birbirimizin tecrübelerinden yaralanırsak daha sağlıklı hamilelik yaşarız diye ümit ediyorum sevgiler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eee, son zamanlarda kimseden haber yok melekler, kimler ne alemde bir yazsanız da öğrensek. Bende ses yok 21 Kasım'ı bekliyorum şimdi... Bir dahaki regli. Böyle beklemekle geçiyor işte. Allah hayırlı yazılar yazsın elbette. Herşeyin bir zamanı var, herşeyin bir sırası var.

Allah herşeyi biliyor, görüyor. Burayı okuyanlar, üye olup da paylaşımda bulunanlar... Bebişler henüz gelmiyor diye üzmeyin kendinizi. Ben ilk zamanlar çok üzülüyordum, inanılmaz hem de. Regl olduğum zaman ağlıyordum oturup...

Ama bir faydası olmuyor, aksine bu şekilde üzülmek daha da kötü etkiliyor insanı. Hormonlara bile zarar veriyor hatta.

Sabretmek zor, her ay bekledikten sonra reglin geçmesini, regl olduğun zaman içindeki hayal kırıklığını biliyorum insanın. O kadar çok yaşadım ki... Ancak Allahım hayırlısını versin, mutlaka bir şey vardır bunda da.

Ama diyorum ki, beklerken bile burada birbirimize destek olmak güzel olur, duygularını, düşüncelerini, hissettikleri herşeyi burada paylaşmak isteyen meleklere sesleniyorum.

Paylaşmak ve konuşmak bekleyişi de güzelleştirir, birbirimize de destek oluruz. Yine de Allah'a dua edin ve ona sığının, bir tek o biliyor çünkü herşeyi.

Herkese gönüllerinden geçen herşeyin gerçek olmasını, bebek isteyen tüm anne adaylarının dualarının kabul olmasını, hayırlısıyla kucaklarına sağlıklı bebişler almalarını diliyorum.

Burada bunun için bekleyip, duygularını paylaşan herkese teşekkür ederim, çok özel ve hoş birşey gerçekten.

Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah...

Sevgilerle,

Bilge

bende ilk defa katılıyorum aranıza umarım iyi ve mutlu haberlerle dolup taşar burası. merhaba hepinize

benimde regl olmam 26 ekim ama inşallah olmam bide hamilelik bel
rtileri nasıl? benim başım durdukyere çok ağrıyo midem bazı şeyleri görünce bulanıyo belim ağrıyo. bazen kasıklarım sızlar gibi oluyo. test yaptım ama negatif acaba yeni diyemi belli değil sizce bunlar psikolojikmi cevp verirseniz sevinirim.:noidea:

Geri