Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
meraba ben 8 aylık evliyim ilk günden beri bebek istiyoruz 2ay önce dr gittim enfeksiyon varmış ilaç kullandık eşimle ikimiz dün adetime 2 gün vardı test yaptm sonuç negatif ama göğüslerimde acayip bi dolgunluk ve acı var inş hamileymdir yaa

üfff yaa bugün adet oldum çok moralim bozuldu her ay ümitleniyorum hep hayalkırıklığına uğruyorum kafama takmak istemiyorum o da olmuyo çook üzgünüm çooook bi sizleri okurken moral buluyorum Allah sizden razı olsun

arkadaşlar benim bi sorum olcak ben bu bebiş olayını çok taktım kafaya çok takınca olmaz diolar doğrumu sizce bide siz nezamandan beri düşünüyonuz bebeği kendimiteselli etmek istiyorum

arkadaşlar benim bi sorum olcak ben bu bebiş olayını çok taktım kafaya çok takınca olmaz diolar doğrumu sizce bide siz nezamandan beri düşünüyonuz bebeği kendimiteselli etmek istiyorum

Stres heyecan bunlar gerçekten gebeliği etkiliyor.Elinizden geldiğince takmamaya çalışın regl tarihini siz değil eşiniz takip etsin.Kendinizi başka şeylerle oyalamaya çalışın.Beyninize telkinler verin.Size bir diğer tavsiyem gebe kalmak için nelere dikkat edilir neler yapılmalı bu tür konuları irdeleyin derim.Rabbim Annelik duygusundan kimseyi mahrum etmesin...

cvplarınız için çok tşk ediyorum kızlar ama olmuyo ya adetime bir hafta on gün kala başlıyorum adet olcammıki hamileyimmiki netten hamile kıyafetlerine bile bakmaya başlıyom okadar vahim yani durumum dün adet olunca ben başladım ağlamaya eşim herzamanki gibi beni teselli etmeye başladı ama biliyorum oda çok istiyo belki birazda bunun etkisi var bide dün bi programda izledim istediğiniz bişey olmuyosa isyana gitmeyin Alllah sizin için en uygun zamanı bekliodur die ALLAHIM bana ve bebiş isteyen tüm kullarına hayırlısından ömürlüsünden sağlıklı sıhatlisinden evlatlar nasip etsin inş bakalım bende bu ay denerim şansımı

Geri