Hamilelik riskim varmıdır ?

KiraYuno

Yeni Üye
Üye
Hamilelik riskim varmıdır ?
hepinize merhabalar deneyimlerinize ihtoyacim var sevgilimle adetim bittikten 5 gün sonra 27 haziranda geri çekilme yöntemi ile ilişkiye girdik iliskiden sonra sol kasık ağrım oldu sol kasığımdaki ağrı çok sidddetli değil ama sızlıyor hafif bir adet ağrısı gibi... iliski sirasinda penisinde kurumus sperm vardi ama kaskati kurumustu elle dokununca çıkmiyordu kolay kolay o varkende soktu..simdiki adetimi 19 temmuzda olmam lazım hesablarima göre ayın 30 unda vajinamdan azicik şeffaf bir sıvı geldi ama çok az geldi kiloda bile azicik geçti diyebilirim intenetten hesabladigimda yumurtlama tarihin ayın 5 temmuzda veya 4 ünde diye gosteriyor iliskiye ise 27 sinde girdim hamilelik riskim varmıdır şimdiden teşekkürler...(biliyorum sürekli konu acitigim icin benden çok sıkıldınız ama lütfen yardım edin sevgilim prazarvetif istemiyor bundan sonra korunacağıma eminim kızlar deneyelimlerinize ihtiyacim var)

Merhaba, korunmasız her birliktelik hamile kalma açısın dan risk teşkil eder. Yumurtlama dönemi normalde iki adet döneminin ortasında gerçekleşir. Fakat kesin günü saptamak usg dışında mümkün değildir. Her dönem hamile kalmak mümkündür. Beklenen döneminizde gecikme yaşarsanız test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Şu an bunu tespit etmeniz mümkün değil.

Geri