Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Çok teşekkür ederim..Bazı yerlerde okumuştum ilk adetten sonra gebelik görenler felan olmuş. Bu bana aslında mantıklı gelmiyo ama düşünmeden edemedim yine de . Teşekkürler tekrardan.

düşük yapan ark.lar varmı bana yardı olun ben dusuk yaptm kurtaja derek kalmadı 1 ay olucak hala adet olmadım normalmı?

kızlar meraba bn 5 6 gün geciktim test yaptım pozitif çıktı kan testindeki değerde 8.08di ama aynı gün kanamam oldu bugün 2. günüm kanamam var adet kanaması gibi brazda kasık ve bel ağrısı var. doktor düşük yada adet kanamam olduğunu söyledi ptesi tekrar kan testi istedi. sizce bu kanama nedir ? gecikme haricinde hiç bir hamilelik belirtim yok. lütfn cvp verin.

bende aynı sekılde oldum cok agrın varsa ve bırden sancılı oluyorsa dusuk yapıosun

shekerr_hale cevabın için saol canım benim çok agrım falan olmadı parça düşmesi gibi bişeyde olmadı. senin kanaman nasıldı ?

allahıma şükürler olsun bugün kan testi yaptırdım hamileyim... inş bebeğim hep benimle olur sadece belirtilerim adetimden 2 önce kahverengi akıntı gelmişti bide sürekli 1 hafta üst üste hep rüya gördüm normalde adet olacağım zaman alnımda sivilcelerim olurdu hiç çıkmadı bu sefer son olarak af edersiniz içimden gegiriyorudum bugün kan testi yaptıktan sonra bulantılarım başladı allahım herkese nasip etsin

dusukte cok agrı gebelıgın erken donemerındeysen parca fılan gormuyosn saten kanla bırlıkte gıdıo ama kahverengı akıntı kırmızıya yada adet kanı gıbı kaanaman varsa dusukten baska bısı degıl.ustune gorme adet tarıhınde oluyr dusuk oel degıl

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bu ay kloemn kullandım ve asetim 4 gün gecikti ve normalde hiç gecikmez test yapmak istemiyorum internette adet gecikmesi yapar diyor hüsrana uğramak korkutuyor açıkcası bilgisi olan varmı acaba

evet düşük dedi doktor beta hcg 1.55e düşmüş. düşük bitmiş dedi ve hiç bakmadan bi operasyona gerek olmadığını söledi bir sorun çıkmaz değil mi :(

merhaba..ben de aranıza yeni katıldım...mümkün olduğunuca yorumları okumaya çalıştım...en son adetim 3 şubatta olmuştu...şuanda sol yumurtalık kısmımda baskın sancı...bazen baş dönmesi ve sık sık bulantı yaşıyorum...karnımda ince ince adet sancısı çekiyorum...adetim 28 gün de oluyor...2 gün önce idrar testi yapmıştım negatif çıktı..yine de hamile kalma olasılığım var mı:( çok umutlanmakta istemiyorum ama yine de merak içerisindeyim...

Geri