Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

slm hocam:) adetın bırkac gun gectıkten sonrada tekrar test yap 2 cızgı sılık cıkabılır yınede hamıle olmus oluyorsun

sevgılı mısaıfr.senın adına cok uzuldum cok kotu bısı allah kımsenın basına vermesın banada muayene etmeden bı sorn yok dedı sendede yoktur parca kalması ımkansız gıbı bısı cunku hamıllegn ılk gunlerı oldugu ıcın buyumemıs ve tutunamadııg ııcn dusmus oluyor senın kac haftalıktı..ben duusktn snra smdı adet oldm yanı 40 gn snra adetım bıtsın yıne bebıs yapıcaz allah ızın verırse..Dualarınız benımle olsun

sevgılı mısaıfr.senın adına cok uzuldum cok kotu bısı allah kımsenın basına vermesın banada muayene etmeden bı sorn yok dedı sendede yoktur parca kalması ımkansız gıbı bısı cunku hamıllegn ılk gunlerı oldugu ıcın buyumemıs ve tutunamadııg ııcn dusmus oluyor senın kac haftalıktı..ben duusktn snra smdı adet oldm yanı 40 gn snra adetım bıtsın yıne bebıs yapıcaz allah ızın verırse..Dualarınız benımle olsun
düşükten sonra hemen acele etmee ilk 3 ay korun ve bidaha kötü şeyler yaşamaa...bekle yani bebk için biraz sağlıklı bebişin gelsin inş..

bebek yuzlum herseyım duzene gırdı adette oldum bıtmek uzere hatta o senın dedıgın kurtaj olanlar ıcın ben kurtaj fılan olmadm doktorumda ole bısı dmedı hıc

hocam sadece2 nasıl oluyor anlamadım ama doktorun acıklama yapmadımı ama bence hamıle degılsn hıc ole bı sonuc gormedım 2 dıe hamıle olsan o sayı 3 rakamlı fılan olur

Geri