Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Belirtilere dayanarak gebesiniz veya değilsiniz diyemeyiz. Çünkü ; psikolojik olabilir, gebelik belirtileri olabilir, adet öncesi septomlar olabilir. Değeriniz şüpheli . Ben tüm olası durumları size anlattım. Ella hap gecikmeye elbetteki neden olabilir. Sonuçta hormon bazlı. Siz yine iki gün sonra tedbiren testi yapın..

Hcg 8 ğstü bana uyuyormu bize laboratuvar da ki calısan 4.90. Dedi 5 ve üzeri sayılıyor sizinki sıkıntılı fakat bu strestende yükselebiliyor dedi ama yüzde 90 degilsiniz dedinsizin dediginiz rakam tam olarak ne oluyo?

Hamilemisiniz değil misiniz ? Hamilemiyim değilmiyim ? neden bu kadar düşünüyorsunuz. Süreçteki belirtilerinizi buraya yazın hep birlikte bunu değerlendirelim kızlar :)Buradaki siteden de sorular sorabiliyorsunuz bilginiz olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 71519
Merhaba ben de bu ay belirtiler var gibi inşalalh hamileyimdir dua edin çok istiyoruz eşimle

Merhaba arkdaslar bendede kasim baslarinda yazmistim buraya hmilemiyim degilmiyim acaba derken hamile oldugumu ogrendim belirtilerimde hakli ciktim hemde ikiz bebek bekliyorduk 12.haftada kalp atislari durdu kurtaj olmak zorunda kaldim cok zor bir durum artik gozumde ne bebek istegi ne anne olmak hicbisi istemiyorum o kadar sogudum ki hamile kalmak icin ugrasirsiniz o bir surec beta yukselecek mi acaba o bir surec dis gebelikmi bos gebelik mi acaba keseyi gorebileecekmiyim baska surec kese icindeki plesanta baska bir surec kalp atislarini duyabilecekmiyim baska bir surec sonuc koca bir 0 husran o yuzden cok hamilelik icin buralarda gezmeyin allah isterse olur tek duaniz allaha olsun .

merhaba; bebiş düşünüyoruz ancak nette okudugum kadarıyla doktor muanesi olması gerekiyormuş düşünmeye başlayınca, acaba regliyken mi gidilmeli yoksa regli bitimiylemi gidilmeli? bilgilendirirmisiniz?

merhaba; bebiş düşünüyoruz ancak nette okudugum kadarıyla doktor muanesi olması gerekiyormuş düşünmeye başlayınca, acaba regliyken mi gidilmeli yoksa regli bitimiylemi gidilmeli? bilgilendirirmisiniz?

Merhaba, adetin 2. günü gitmeniz faydanıza olur. Adetli iken hormon tetkitleri , vajinal muyane, usg incelemesi yapılacak. Burda önemli olan hormon tetkitleridir . Buda ancak adetliyken yapılır.

Arkadaşlar ben 31 ocakta adet olmam lazmdı ama 2 gun oncesnden pembe akıntı geldi sonra 4 gun devam ettı boyle bittı 4.gunun sonunda kan verdim beta hcg <2.00çıktı referans aralıgıda 2-6 çıktı gebelık yok ama bu yenı yenı oluşuo olabilirmi nolur yardımcı olun merak edıyorum

Geri