ya aslında benim de benzeri şeyler ama emin olamıyorum. Hafif bulantı var, çok fazla gaz var bi ara bel ağrısı olmuştu..Ama işte insan net bişi söleyemiyor. Ben gebelik testi yaptım bikaç gn önce ama daha belli olmazmış. Burdan bayadır takip ediyodum yeni üye oldum belki de herkesin yazdıklarından mı etkileniyoruz ne dersin??? İnş hayırlısı olur tm bebiş bekleyenler için...:)

zeynep sana da mrb, belirtilerin hamilelik gibi hadi bakalım hayırlısı haber verin bize. canım insan bu durumdan çok etkileniyor stres geciktiriyor adeti benim çok düzenli olmasına rağmen geçen ay 8 gün gecikti belirtiler de vardı ama grip olmuştum sanırım ondan. neyse bakalım denemelere devam :)
biliyorum insan sabredemiyor ben de kaç test yapmıştım ama beklemekten başka çare yok umarım hepimizin bebek özlemi bu ay son bulur...

zeynep sana da mrb, belirtilerin hamilelik gibi hadi bakalım hayırlısı haber verin bize. canım insan bu durumdan çok etkileniyor stres geciktiriyor adeti benim çok düzenli olmasına rağmen geçen ay 8 gün gecikti belirtiler de vardı ama grip olmuştum sanırım ondan. neyse bakalım denemelere devam :)
biliyorum insan sabredemiyor ben de kaç test yapmıştım ama beklemekten başka çare yok umarım hepimizin bebek özlemi bu ay son bulur...

evet beklemekten başka bişi yoookkk elimizdee hakkımızda hayırlısı..

Mrb Canım;
Evet ya haftasonun bekliyorum bakalım inş hayırlısı olur. İyiki vrsınız birilerinin benmle aynı şeyleri yaşamış ve beni anlıyor olması çok güzel. Benim aslında çok düzenliydi ama şu doğum kontrol haplarını bırakınca anlamadım düzeni bozuldu. Bakalım buay nolcak. Bebiş olmasa bile umarım vaktnde regli olurum. Yumurtlama düzenli olmayınca bebiş olayıda riske giriyo:( Bu arada dileklerine canı gönülden katılıyorum ama hayırlısı ise olsun....

arkadaşlar hepimiz iyi ki varız sonuçta birbirimizin dilinden anlıyoruz, siz adeti bekleyin daha önceki testler sonuç vermez, zaten en doğrusu kan testi. gelişmeleri yazın hakkınızda hayırlısı:))

selam nasıl gidiyor?

İİ valla şimdilik bakalım azcık kasıklarım sızladı geçtii midem bulandı geçtii kandimi dinlemiyim diyom ama elimde değil su içmeye kalksam mutfakta pc yi kurcalıyom sızlama olabilir mi diyee o kadar yaniii durumum vahim engel olamıyom:fear:sen nasılsın...

İİ valla şimdilik bakalım azcık kasıklarım sızladı geçtii midem bulandı geçtii kandimi dinlemiyim diyom ama elimde değil su içmeye kalksam mutfakta pc yi kurcalıyom sızlama olabilir mi diyee o kadar yaniii durumum vahim engel olamıyom:fear:sen nasılsın...

hımmm..ben de çok bi değişiklik yok sadece hafif bi mide bulantısı ve karın şişkinliği...Valla ben çok anlamıyorum ya ama zaman çabuk geçsin istiyorum..en azından regli olup olmıycamı görmek istiyorum...Benim hiç göğsüm falan sızlamıyor. Şiş de değiller...

Geri