ya benim reglime 11 gün var ama 2gündür göğüslerimde ağrı hassaslık ve sıvı var kasık ağrılarımda var bunlar hamişlik belirtisimi acaba cevap yazın lütfen

elam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve midemde yanma oldu ama sonra geçti, bir daha da tekrarlamadı. bir de şu anda adetime 5 gün var ve akıntım başladı kokusuz, süt kıvamında. sizce bunlar gebelik belirtisi olabilir mi, daha önceden yaşan arkadaş varsa bilgilendirise seviniim. Bu arada test yaptım bu sabah ama negatif çıktı. bu ayın 14 de hastalanmam gerek yani daha 5 günüm var... lütfen bilgisi olanlar cevaplasın....

elam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve midemde yanma oldu ama sonra geçti, bir daha da tekrarlamadı. bir de şu anda adetime 5 gün var ve akıntım başladı kokusuz, süt kıvamında. sizce bunlar gebelik belirtisi olabilir mi, daha önceden yaşan arkadaş varsa bilgilendirise seviniim. Bu arada test yaptım bu sabah ama negatif çıktı. bu ayın 14 de hastalanmam gerek yani daha 5 günüm var... lütfen bilgisi olanlar cevaplasın....

iyi akşamlar arkadaşım bu sayfalara takılan pek olmuyor sen en iyisi sabit hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı var oraya takıl herkez orda orda sorularına cevap bulabilirsin. :)

iyi akşamlar arkadaşım bu sayfalara takılan pek olmuyor sen en iyisi sabit hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı var oraya takıl herkez orda orda sorularına cevap bulabilirsin

teşekkür edrim ilgine...

Tam olarak bir tarih veremesemde neredeyse 2-3 aydir reglime 15 gun varken regli sikayetlerim basliyor,daha cok var belki diyorum ama hep reglim geliyor.Herhalde psikolojik olarak belirtilerde erken olmaya basladi.Allah kolaylik versin cok stresli olmaya basladi bu durum benim icinde.Her ay bekle bekle..Neyse hayirlisi.Kismet ne zamansa,o zaman olsun diyecegim,baska birsey de gelmiyor elimden.Allah herkese hayirlisini nasip etsin bebis bekleyen melekler.

ya benim reglime 11 gün var ama 2gündür göğüslerimde ağrı hassaslık ve sıvı var kasık ağrılarımda var bunlar hamişlik belirtisimi acaba cevap yazın lütfen

Canım söylediklerin gebelik belirtisi ama belki reglde olabilrisin çünkü hem regl hemde bebiş belirtileri ikiside birbirine benziyor.Regl gününü bekle eğer regl olursan anlaki regl belirtileriymiş.Ama ben tam tersini diliyorum snein için inşallah hamişsindir:)

selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve midemde yanma oldu ama sonra geçti, bir daha da tekrarlamadı. bir de şu anda adetime 5 gün var ve akıntım başladı kokusuz, süt kıvamında. sizce bunlar gebelik belirtisi olabilir mi, daha önceden yaşan arkadaş varsa bilgilendirise seviniim. Bu arada test yaptım bu sabah ama negatif çıktı. bu ayın 14 de hastalanmam gerek yani daha 5 günüm var... lütfen bilgisi olanlar cevaplasın....

Selam canım öncelikle aramıza hoşgeldin:)syeldiğin belirtiler gebelikle birebir.İnşşallah regl olmazsın ve hamişsindir..emin ol belirtiler bebişe işaret inaşşallah öyledir:) Hadi hayırlısı:)

iyi akşamlar arkadaşım bu sayfalara takılan pek olmuyor sen en iyisi sabit hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı var oraya takıl herkez orda orda sorularına cevap bulabilirsin. :)

Canım takılan olmaz olurmu bu sayfadan ben sorumluyum sorumlu olsamda olmsasamda her zaman dinlerim derdinizi ortak olurum:)yardımcı olacağım brişeyse yardımcı olurum.Her zamann yanınızdayım:)

Tam olarak bir tarih veremesemde neredeyse 2-3 aydir reglime 15 gun varken regli sikayetlerim basliyor,daha cok var belki diyorum ama hep reglim geliyor.Herhalde psikolojik olarak belirtilerde erken olmaya basladi.Allah kolaylik versin cok stresli olmaya basladi bu durum benim icinde.Her ay bekle bekle..Neyse hayirlisi.Kismet ne zamansa,o zaman olsun diyecegim,baska birsey de gelmiyor elimden.Allah herkese hayirlisini nasip etsin bebis bekleyen melekler.

Canım benim bu konuda hak veriyorum sana benimde öyle oluyordu hep hamiş sanıyordum ama regl oluyordum:SGerçekten çok sinir bir durum.Bri gün yine öel oldu bende umursamadım regl olacam dedim ama bir baktım hamileymişim:)İnşşallah en kısa zamanda sende anne olursun.İnsanın psikoloji gerçekten çok etkileniyor:(Hakkında hayırlısı kuzum:)

selam kızlar allahım herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

Aminn canım cümlemize..

Bende bebek istiyorum.ama ilk belirtiler herkezde farlklımı oluyo?

Canım genelde çoğunun aynı ama bazıalrımızında çok farklı oluyor.Genellikle ortak olan belirtiler baş dönmesi.mide bulantısı,kasık ağrısı, sık sık idarar çıkma,vs gibi...hakkınızda hayırlısı olsun kuzum:)

Geri