adeti 8 gun qecikti ve 2 gun gecıktıkten sonra avuc ıcı kadar kahve leke geldi sonrada beyaz akıntıları oluyo bacaklarda aqrı var adetı gecıkmeden adet olacam dıyıp duruyodu ama olmadı ıdrar testı yaptık 7 gun gecıktıkten sonra negatıf cıktı sızce hamile mi?

İdrar testi yanıltıcı olabilir kanda BETAHCG yaptırmanı öneririm
Bu ay bende gebelik bekleyenlerdenim şafak 5 .
Bu arada kızlar 4 yıldır kadın doğum uzmanının tıbbi sekreteriyim
yardımcı olabileceğim konuları sorabilirsiniz
başına sesilya diye yazmanız yeterli :) Allah gönlünüze göre versin

İdrar testi yanıltıcı olabilir kanda BETAHCG yaptırmanı öneririm
Bu ay bende gebelik bekleyenlerdenim şafak 5 .
Bu arada kızlar 4 yıldır kadın doğum uzmanının tıbbi sekreteriyim
yardımcı olabileceğim konuları sorabilirsiniz
başına sesilya diye yazmanız yeterli :) Allah gönlünüze göre versin
sesilya meraba bende tıbbi sekreterimm bebek istyoruz bzdee 7 aylık evlym 4 aydr istiyoruz 3 ekim de ilk defa dr gtcem bgn adetmn 32.gnm 36 da bir olmaya basladım korunmayı bıraktıımdan beri
bakalım dr ne d,icek tedaviye baslar mı sence adetm 29 eyyll de bekliorumm

adetim 3 gün geçti, idrar testi negatif çıktı..

merhabalar. benim de bugün adetimin 3. günü geçti. az önce idrar testi yaptım ama sonuç negatif çıktı. acaba yanlış olma ihtimali var mı? aslında en az bir hafta geçmesi gerektiğini biliyorum ama dayanamadım, bekleyemedim... bebeğimin olmasını çok ama çok istiyorum..

hala olmadı annem ama idrasr testi negatif cıkıyo 3.gün gecikince kahve lekesı geldi bebiş var mı szce lutfen cevap verinnn

benimde bugün adetim 2 gün gecikti.. test yaptım negatif ama kendimi hamileymiş gibi hissediyorum.. karnım şiş, iştahım çok açık, sık sık tuvalete gidiyorum, 15 gündür kasıklarımda sancı var yükseğe uzanırken sancıyı daha çok hissediyorum ve kendimi uzanmamak için engelliyorum. bir kaç gün daha gecikirse tekrar test yapıcam inşallah hamileyimdir..

kızlar benimde daha 10 gün var adetime fakat midem falan bulanıyo test yapıp öğrensem mi diyorum ama erken yapıncada negatif çıkıyo diyolar bu erken gebelik testinden yapan var mı aranızda bende yapmayı düşünüyorum çok merak ediyorumm10 gün geçmiyo bi türlü

merhaba temmuzun 25 adet olmuştum eylülde 28 de oldum 4 gün gecikti 4. günün sonunda adet oldum bu ay da yine aynısı oldu 4 gün gecikti test yaptım negatif çıktı ama tok karına yaptım.4 aylık evliyim.sizce nedeni nedir.

Geri