arkadaşlar benim adetime 9 gün var ama 23 gündür küçük tuvaletim birdenbire geliyor ve tuvalete zor yetişiyorum. sık sık tuvalete gitmiyorm ama bu da böyle olunca acaba belirti olabilir mi dedim bu kadar erken olur mu?

yardımcı olun

selam bnde cok bebek ısteyenlerdenım bnımde kasıklarım agrı var belımdede oluyo adetımde gecelı 3 gun oldu hamılemıyım bılmıyorum lutfen banada yardımcı olurmusunuz ? mıgdem bulanıyo arada bı fakat 3 gun once ewde test yaptım negatıf cıktı ama halen daha olmadım utfen beklemekten cok yoruldum yardımcı olun bana sımdıden tesekkurler :D

Selam kıslar ben çağla yeni üyeyim 23 yaşındayım 2yıllık evliyim ve artık bebiş isteyenlerdenim ve adtimin günü geçti karnım hafif sert 1haftadır adet ağrılarım var ama kanamam olmuyor normalde ağrılarımdan 3gün sonra gelirdi.Hamilemiyim acaba belirtiler nelerdir yardıma ihtiyacım varrrrrr

Selam kıslar ben çağla yeni üyeyim 23 yaşındayım 2yıllık evliyim ve artık bebiş isteyenlerdenim ve adtimin günü geçti karnım hafif sert 1haftadır adet ağrılarım var ama kanamam olmuyor normalde ağrılarımdan 3gün sonra gelirdi.Hamilemiyim acaba belirtiler nelerdir yardıma ihtiyacım varrrrrr

canım adein kaç gün oldu geçeli??? benim 2 gün geçti adetim dün test yaptım negatif..anlamadım bişey..belirtiler var sanki ama bilmiom ki bende

Melekler dün dooktora gittim hamiş değilmişim adet söktürücü verdi ben çok zayıfım o yüzden bünyem kendini toparlayamamış ama ilaca gerek kalmadı şu anda adet oldum buda bana süper haber geldi bidahaki aya allah büyük
canım oncelıkle gecmıs olsun sana bı sorum olck ben en son 13 aralıkta adet oldm adet olmadan once bıde adetımın son gunu ılışkıye gırdık yumurtlama donemımdede ılışkı oldu bazen mıdem bulanıyo yanma var gazım var bu aralar cok üşüyorum titriyorum kasıgımda arada cok agrılar oluyoo adet olmama 9 gun var sence hamılemıyım nasıl anlarım nolr yardm et cok ıstıyorzz :((

ne yanılma payı yaa?:) basbaya hamilesinnnnnnnnnn süperrr inş bu sağlıklı olur rabbım kucagına almayı nasıp etsn saglıklı bı sekilde darısı bızeee :dancing:

Kızlar merhaba ben tekrar geldim aranıza adetim 20 gün gecikti sabah dayanamadım idrar testi yaptm pozitif çıktı... Inanamadım hemen başka bir eczaneden farklı bir marka test daha aldım oda pozitif çıktı yalnış olma payı var mı sizce çooook heyecanlıyım...
ne yanılma payı yaa?:) basbaya hamilesinnnnnnnnnn süperrr inş bu sağlıklı olur rabbım kucagına almayı nasıp etsn saglıklı bı sekilde darısı bızeee :dancing:

mrb kizlar ben heyacanimi ve sabirsizligimi paylasmak istedim.ben 13 ocakta catlama ognesi oldum.ne zaman test yapmam lazim sabretmek cok zor en erken 10 gun var sanirimmmm ;( bu gunler neden hizli gecmez

merhaba en son 6 ocakta regl oldum yumurtlama gunum ne zaman bilemiyorum ne gunlerde temasa gecersem sansim artar

Geri