İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

Ü

Ümitlii

Forum Okuru
İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!
1,5 yıllık evliyim. Adetimi 5 gün geçti. Adetim normalde düzenliydi fakat geçen ay 17 gün geçikti, bu ayda 5 gün. Bugün idrar testinde ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce hamilemiyim?

$DSC02393.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Canım hamile kalma durumun çok yüksek bir ihtimal, herşeyden önce adetin gecikmiş. Birde eczanelerdeki testler tam sonuç veremeyebiliyor bazı durumlarda. Yinede bir doktora görün istersen.

Ben 6 aylık evliyim cocugumuz olmasini cok istiyoruz gecen ay 5 gun geciktim evde adet oncesi test yaptim iki cizgi biri cok silik cikti kan testi yaptirdim sonuc negatif bu ayda dun sabah adet oldum ama onceki aylarda adet yogunlugum som iki aydir yok bugun ikinci gunum kanamam azar aza4 geliyor orkit dolmuyor bugun test yaptim ikinci cizgi gene co silik cikti sizce napmaliyim

Adet miktarının az olması stres kaynaklı olabilir yada başka koşullar buna neden olabilir. Hcg testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. Adet olduğunuzu kanamanızın az olduğunu ve gebelik testinin silik çıktığını belirtmişsiniz. Bu durumda hcg testi yaparak durumunuz hakkında net sonuca ulaşabilirsiniz.

1,5 yıllık evliyim. Adetimi 5 gün geçti. Adetim normalde düzenliydi fakat geçen ay 17 gün geçikti, bu ayda 5 gün. Bugün idrar testinde ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce hamilemiyim?

Ekli dosyayı görüntüle 71618
canım ben de 2 test yapmıştım ilkinde ikinci çizgi silikti ikincide iki çizgi çıktı. ertesi gün doktora gittim 4 haftalık hamile olduğumu öğrenmiştim yani çok yüksek ihtimalle de olsa hamile olabilirsin

Ben 6 aylık evliyim cocugumuz olmasini cok istiyoruz gecen ay 5 gun geciktim evde adet oncesi test yaptim iki cizgi biri cok silik cikti kan testi yaptirdim sonuc negatif bu ayda dun sabah adet oldum ama onceki aylarda adet yogunlugum som iki aydir yok bugun ikinci gunum kanamam azar aza4 geliyor orkit dolmuyor bugun test yaptim ikinci cizgi gene co silik cikti sizce napmaliyim

İdrardan yapılan gebelik testleri yanlış sonuç verebilir. Kullandığınız ilaçlar test soncunu etkileyebilir . Bu nedenle kuşkunuzu gidermek adına hcg testi yapın. Yanılma payı oktur % 100 net sonuç verir.

Selam adet gününe 4 gün var ama bulantim oluyor ara ara bugün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı sizde adetimi beklemelimiyim

Merhaba ben hcg testi yaptım 3.12 cıktı 2 gün sonra yaptım 10.85 cıktı ve idarar testi yaptım 2 çizgi ama ikinci silinik cıktı ve bugün biraz kanamam oldu acaba hamilemiyim

Merhaba ben hcg testi yaptım 3.12 cıktı 2 gün sonra yaptım 10.85 cıktı ve idarar testi yaptım 2 çizgi ama ikinci silinik cıktı ve bugün biraz kanamam oldu acaba hamilemiyim

Selamlar, evet ilk bulgulara göre hamileliğiniz var bu yaptırdığınız bhcg testi iki gün ara ile ortalama iki kat kadar artacaktır. Sizin artışınız da bu oranın üzerinde, ikinci çizgi silik çıksa bile hamilelik vardır. Zaten bhcg testi bunu göstermiş. Hayırlı olsun. Ama çok çok yeni daha biraz beklemeniz gerekiyor. Hamilesiniz. Lütfen takip edin sürecinizi sevgiler.

Geri