İkizler Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

arkadaslar uzulmeyin seviyosa bunlar bahane.. Ama dedigim gibi umursamayin kacan kovalanir bunuda unutmayin..

Off bende ikizler burcuyum ve bir ikizler burcu erkeğıne aşıgım görünce eriyorum resmen ama belli etmiyeceksiniz herzaman zoru sefer ikizler burcu elde ettigi herşeye karşı ilgisi azalir sıkın dişinizi belli etmeyen :d014:

Ahh canim yaaa bende bir ikizler burcuna asigim ve hep ununla sexs yapmak istiyorum ama o benden kaciyor

Off bende bi ikizler erkegine aşığım . 10 ay çıktık. Ben çok utangaç biriyim. Ve o bundan hic hoşlanmıyordu. Onu sevdiğim için onun yaninda yanlış bisey demekten korktuğum için onun yaninda çok fazla utangactim. Su an ayriyiz ama yinede kikonuşuyoruz. Yaklaşık 6 aydır ayriyiz 3 aydirda konuşuyoruz. Çok seviyorum. Onun beni sevmesi için napmaliyim. Utangacligimi gidermek için çok uğraştım ama olmuyor napicamm :(((((

Bir ikizler erkegi bana deli gibi aşık yakışıklı kültürlü kizlar kosuyor pesinden ama o bana cok aşıkBana şunu hep der ikizler burcu hayatına insan cok az alır dostta sevgilide. ona zorla sevdiremezsin ama severse ve ayrilirsa kendini toplayamaz. Ben 2 ay onu reddettim ama o peşimi birakmadi bunu seviyor galiba ayrica cok kıskanç arada damarina basiyorum bakimli zeki güçlü kadinlara hayranlar ve ilgiye bayiliyorlar ha birde sende degisken olcan birgün seviyorum dicen birgün umursamican yana yakila pesinde oluyo ama asla iliski icin israr etmemelisin cunku kesinlikle kabul etmez

İkizler erkeği kesinlikle hayatına çok az insna alır ve gerçekten çapkındır. Yani yakınında tututkları vardır bırde öyle eğlenmek için konuştukları. Tabiki yerini senin davranışalrın belirler ancak. kesinlikle ısrarcı, inatcı ve deidğim deidk olmamamalısın. senin yerine plna yapmasına izin verirsen onu kaznaırsın çünkü her zaman bi tık yukarda olmak ister.

Off bende bi ikizler erkegine aşığım . 10 ay çıktık. Ben çok utangaç biriyim. Ve o bundan hic hoşlanmıyordu. Onu sevdiğim için onun yaninda yanlış bisey demekten korktuğum için onun yaninda çok fazla utangactim. Su an ayriyiz ama yinede kikonuşuyoruz. Yaklaşık 6 aydır ayriyiz 3 aydirda konuşuyoruz. Çok seviyorum. Onun beni sevmesi için napmaliyim. Utangacligimi gidermek için çok uğraştım ama olmuyor napicamm :(((((
Canım bu kadar kapatma kendini. Utancak bişii yok kesinlikle. Bence biraz daha aç kendini, her anlamda. Mesela sadece onunla değil, onsuzda aktivitelere katıl. Sonuçta hayat sadece ondan ibaret değil. Oda bu durumu görünce bence biraz koşacaktır peişinden çünkü kaybetme kokrusu sarıcak yüksek ihtimal. Yani çokda cepte havası vermemen lazım bence. Asıl öyle kaybediyoruz ki ikizler erkeği kesinlikle macerayı seviyor, koştur biraz peşinden. Bir de yanında asla ağlama, ikizler aslan burcu kadınlarla iyi anlaşır en çok. Güçlü kadın görmek ister karışında.

ikizler skılan tiptir ama doyumsuzluğu ikizlere atmanın alemi de yok.kendince çok deneme yapıp sana dönebilir. sıkıya gelemese de arada yanında sürekli senin iyi taraflarını övüp sana yönlendiren biri olsa fena olmaz.ikizler erkeği kararsız olduğu için.inkar etse de birinin şunu yap bunu yap diye işine burnunu sokmasına ihtiyacı olabiliyor.karakteri oturmamışsa zaten çok umut bağlama her ihtimale karşı kendini aşırı ona sırılsıklam yapma boğulduğunu hissederse kaçar.

ikizler skılan tiptir ama doyumsuzluğu ikizlere atmanın alemi de yok.kendince çok deneme yapıp sana dönebilir. sıkıya gelemese de arada yanında sürekli senin iyi taraflarını övüp sana yönlendiren biri olsa fena olmaz.ikizler erkeği kararsız olduğu için.inkar etse de birinin şunu yap bunu yap diye işine burnunu sokmasına ihtiyacı olabiliyor.karakteri oturmamışsa zaten çok umut bağlama her ihtimale karşı kendini aşırı ona sırılsıklam yapma boğulduğunu hissederse kaçar.
bende katılıyorum canım sana.. bu burç erkekleri kesinlikle ne istedikelrini bilmiyorlar.. aslan desen güç timsali.. benim eşim terazi mesela çok uyumluyuz ama ikizler erkeği tanımıştım nişan attık yıllar önce kesinlikle doyumsuz ve ne istediklerini bilmiyorlar.

Bende bu ikizlerden şikayetçiyim ama hala aşığım galiba ayrılalı 4 gün oluyor ben ayrıldım sebebini bile sormadı gerçekten ilgisi azalmıştı son günlerde yoğun olduğunu soyluyordu ama ben guvenemedim iste ve şimdi pisman oluyorum sizce cok gec olmadan mesaj atmalı mıyım daha oncede olmuştu ama sonra o mesaj atti ve barıştik geri dönsem affeder mi sizce

Geri