ilişkiden 2 ay sonra idrar testi sonucu kesin midir

Olmazdı işte onun için diyorum ya hamile değilsin diye :) Bak halen şüphelerin var ama yapma bunu yazık sana.

Evde testi yanlış yapıtğını düşünmüyoru ama bu yukarıdaki konuya bak istersen. Ama üçüde mi yanlış oldu ben pek ihtimal vermiyorum hayatım.
Olmazdı işte onun için diyorum ya hamile değilsin diye :) Bak halen şüphelerin var ama yapma bunu yazık sana.
çok haklısınız sırf bunun stresi yüzünden iştahtan kesilip 4 kilo verdim sürekli uykumda dişlerimi falan sıkıyorum kendimi toparlamak istiyorum bu düşünceyi tamamen atmak istiyorum kafamdan bu kadar uzattığım için nolur kusuruma bakmayın söz bir daha yazmayacağım uzatmak istemem ilginiz için çok teşekkür ederim

Hayır yaşınız büyük deseeeem değil hani yaşı büyük ise çok fazla türk filmi izlemiştir, eski türk filmlerinin etkisinde kalmıştır diyecem de sizler yeni nesilsiniz biraz daha bilinçli olmanız gerekiyor hem korun hem üç kere adet ol hem üç kere test yap halen nası hamile kalabileceksin hayatım bu mümkün değil :) Rahat ol rahatla çay koy demle iç hamiş değilsin. Keşe hamilelik bu kadar kolay olsa. Ama değil bitanem hahaha

Geri