İmplantasyon pıhtılı olurmu ?

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Merhaba ,6 aylık evliyiz ve korunmuyoruz ben adet günümden 4 gün önce hafif olarak başlayan ve bir gün ara ara devam ama gün içinde ki kanama da bir kaç kez pıhtı olarak devam eden ve akşam üzeri kesilen bir kanama yaşadım bu yerleşme kanması olabilir mi?
Merhaba özgül hanım. Yerleşme kanaması yoğun ve pıhtılı olmuyor . Şayet gebeyseniz bu düşüğe işaret edebilir bir kadın doğum uzmanına görünmeniz faydanıza olur diye düşünüyorum.

G

Gamze melek

Forum Okuru
Merhaba en son 15 mayısta regl oldum ve dün regl olma günümdü tam gününde oldum ama kahverengi geldi ve az miktarda kanama oluyor aynı günün gecesi kırmızıya döndü regl kanı mı acaba test yapmalımıyım yoksa ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhaba en son 15 mayısta regl oldum ve dün regl olma günümdü tam gününde oldum ama kahverengi geldi ve az miktarda kanama oluyor aynı günün gecesi kırmızıya döndü regl kanı mı acaba test yapmalımıyım yoksa ?
Kırmızıya dönüp normal regl gibi olmasa idi yapın derdik ama gerek yok regl olmuşsunuz sevgiler... Bence test yapmanıza hiç ama hiç gerek yok bilginiz olsun.

M

Misafir123

Forum Okuru
Merhaba adetim 2 gün erken geldi kahverengi akıntı ile başladı ve daha sonra hafif kırmızıya döndü. Bı kaç kez pıhtılaşma oldu ve suan tekrar kahverengi akıntıya dönmeye başladı sızce yerleşme mı yoksa normal adet midir?

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba adetim 2 gün erken geldi kahverengi akıntı ile başladı ve daha sonra hafif kırmızıya döndü. Bı kaç kez pıhtılaşma oldu ve suan tekrar kahverengi akıntıya dönmeye başladı sızce yerleşme mı yoksa normal adet midir?
Regl dönemi bir kaç gün erken başlayabilir bu normaldir. Yerleşme kanaması regl gibi yoğun olmaz kan pıhtısı içermez. Yinede tedbiren gebelik testi yapın.

Y

Yagmjrnur20

Forum Okuru
Meraba benimde gecen tatli pembe mendile silince leke geldi bugunde az kahverengi geldi mendile silince az oncede hafif kirmizi gibi acik renkte az mendile silince geldi sizce neyden kaynaklanabilir bilgiverebilirmisiniz

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Meraba benimde gecen tatli pembe mendile silince leke geldi bugunde az kahverengi geldi mendile silince az oncede hafif kirmizi gibi acik renkte az mendile silince geldi sizce neyden kaynaklanabilir bilgiverebilirmisiniz
Merhaba, ara lekelenmelerin bir kaç nedeni var , gebelik , hormonal problemler ,rahimde yara, kist miyom vs gibi. Tam olarak lekelenmeyi ne zaman yaşadınız ?

K

Kullanıcııı

Forum Okuru
Adetimin ilk günü yoğun kırmızı kanama oldu daha sonradan adet kanı azaldı ve kahverengiye döndü daha önceden kırmızı kan günlerce devam ederdi yerleşme kanaması olabilir mi

M

Melekkk55

Forum Okuru
Merhaba benim normal regl günüme 10 gün var ve lekeleme şeklinde kahve rengi kanamam oldu daha sonrasında çok hafif kramplar oldu yerleşme kanaması mi yoksa düşük mu oluyo çok şiddetli ağrım yok ama pohtilar da var

Likapam

Paylaşımcı Melek
Merhaba benim normal regl günüme 10 gün var ve lekeleme şeklinde kahve rengi kanamam oldu daha sonrasında çok hafif kramplar oldu yerleşme kanaması mi yoksa düşük mu oluyo çok şiddetli ağrım yok ama pohtilar da var
Bu yazı yardımcı olacaktır

M

Minnak

Forum Okuru
Merhaba; Ben 11.ayın 15 inde regl oldum 5 gün sürdü 12.ayın 3 ünde sabah kalktığımda çok küçük pembe kahve arası bi lekelenme gördüm gün içinde bi kez daha çok küçük geldi 4ünde bi kez daha çok küçük pembe kahve arası geldi sizce hamilemiyimdir ne zaman test yapmalıyım

Likapam

Paylaşımcı Melek
Merhaba; Ben 11.ayın 15 inde regl oldum 5 gün sürdü 12.ayın 3 ünde sabah kalktığımda çok küçük pembe kahve arası bi lekelenme gördüm gün içinde bi kez daha çok küçük geldi 4ünde bi kez daha çok küçük pembe kahve arası geldi sizce hamilemiyimdir ne zaman test yapmalıyım
Adetinizde gecikme olursa test yaparsın biraz daha bekle

Z

Zeyzey88

Forum Okuru
Merhaba benim reiglim her ay düzenli günü gününe oluyorum. Bu ay reigli günümden 1hafta önce 1,5gün çok açık pembe ara ara gelen lekelenmem oldu(1-2 damla) sonra açık kırmızı az bişey geldi.gece belimin ağrısına uyanıp lavaboya gittim ve daha yoğun kanamam vardı rengi yine çok açık kırmızı ve 2tane çok büyük pıhtı geldi.düşük olabilirmi yardımcı olursanız çok sevinirim