kaynana fun culuppppp

Valla benim kaynanamda esimi dogurmus fakat benimle evlenecegini bilmeden dogurmus,acaba pisman midir dogurduguna.Yine de iyiki dogurmus.

Benim kayınvalidem de iyidir ama biraz, yok yok biraz değil çok müdahalecidir. Sinir oluyorum o huyuna. Ama benim müdahaleye karşı sert tavır gösterdiğimi farkedince bana müdahele etmiyor artık eşime ediyor. Ona da sert tavır göstermem yakındır.

slm yeni geldim ya siz birde kaynanaları benden bir dinleyin bakalım.ben 11 aylık evliyim.ben doğuluyum eşim batılı.neyse 3 aylık evliyken kayın validemin evine taşındık(sebebini anlatmayayım uzun hikaye)meçburen tabi allah taşındığım gün kolumu kıraydı da taşınmayaydım.eşim tek çocuk kaynanam nasıl anlatsam hem cadı hem melek.aman aman oğluda oğlu birde yani odadan çıkarken bile nereye ne var.yav sana ne lavaboya giderken bile izin alınırmı yav.paralar onun elinde markete,pazara gidicem dilenciler gibi anne para ver.yediğime içtiğime uyuduğuma dahası başım ağrısa uyumasam suç.bıktım usandım.

slm yeni geldim ya siz birde kaynanaları benden bir dinleyin bakalım.ben 11 aylık evliyim.ben doğuluyum eşim batılı.neyse 3 aylık evliyken kayın validemin evine taşındık(sebebini anlatmayayım uzun hikaye)meçburen tabi allah taşındığım gün kolumu kıraydı da taşınmayaydım.eşim tek çocuk kaynanam nasıl anlatsam hem cadı hem melek.aman aman oğluda oğlu birde yani odadan çıkarken bile nereye ne var.yav sana ne lavaboya giderken bile izin alınırmı yav.paralar onun elinde markete,pazara gidicem dilenciler gibi anne para ver.yediğime içtiğime uyuduğuma dahası başım ağrısa uyumasam suç.bıktım usandım.
Allah yardımcın olsun canım aynı çatı altında yaşamak zor olsa gerek... İnşalah en kısa zamanda sizinde kendinize ait bir eviniz olur... Ev üzerine ev olmuyor...

angel ah ah kadın yeri geliyor o kadar iyi oluyor ki yav diyorum bu neden bu kadar iyi.yeni fark ettim(tabi önceden kondurmuyordum)eşimin yanında bana iyi davranıyor.ama hasta olduğum zaman elleriyle yemek yedirdi şimdi iyiliğinide inkar edemem.neyse az kaldı kurtulucam bitti artık beni arasın bulsun :piha:

allah varya benm kaynanam bir melek ama şeytanda bir melek değilmi cadı pis hele eşim mankafa salak annesinin kuklası.benm anlamadığım nedn bu oğlunu bu kadar seviyormuş evlendirmiş pis cadı.1 haftadır hayatımı zindana çevirdiler ağlamaktan yemin ederim 10 yıl yaşlandım sanki allahından bul cadı karı

Geri