Keratin bakımından sonra saç boyama yapılır mı?

K

Keratince

Forum Okuru
Keratin bakımından sonra saç boyama yapılır mı?

Keratin bakımından sonra saç boyanır mı melek kadınlar kulübü keratin bakımından sonra boya forum'da.​

Arkadaşlar keratin bakimi yaptırmayı düşünüyorum saçlarıma çok kırılıp kopmaya başladı da. Acaba keratin bakımından sonra da boyama işlemi yapabilir miyim yoksa saçlara zarar verir mi keratinden sonra saç boyama. Keratin bakımından sonra saç boyanır mı bilginiz var mı?

Merhabalar
Keratin bakım özellikle saçlar aşırı kimyasala maruz bırakılıp yıpranmış dökülmeye başladıysa ve artık kopmalar kırılmalar başladıysa mutlaka keratin bakımdan faydalanmalısınız. Ama keratin bakım sonrası boyama işlemini önermiyorum en azından bir süre önermiyorum. Çünkü zaten bakım yapmissiniz neden saçlarınızı tekrar yıpranmaya maruz bırakıyorsunuz. Eğer çok acilse boyama işi birkaç hafta sonraya erteleyebilirsiniz. Ayrıca keratin bakımından sonra sülfatsız ve tuzsuz şampuan tercih edebilirsiniz.

Bir misafirimiz sormuştu dilerseniz aşağıdaki konuyu da inceleyebilirsiniz ilginizi çekiyorsa. "Regl iken saç boyanır mı arkadaşlar" diye soru bayanlar tarafından çok sorulmakta.

Geri