kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

üniversiteden bir arkadaşım hindistandan gelen bir yağ var onu kullanıyor. inanılmaz uzadı saçları çok şaşırdım görünce. bende istedim bakalım müstakbel damadımız bana da getirirse dener sonuçlarını yazarım.

bu hindistandan gelen yağı ben de kullandım teyzem getirmişti tatilden sonuçları inanılmaz. 30 ml bir yağ ama bir şişe bitti, müthiş etkili, ama malesef türkiyede yok, aktarlar dabur amla diye bir şey sattılar bana hiç bir işe yaramadı. acaba sana getireceklerse ve gelmediyse biz de istesek. mesajımı yanıtlayın nolur.

saç uzatma

Arkadaslar bir büyük kabın içine yarıya kadar ılık su doldurunuz ve suyun içine bir avuç tuz ekleyiniz ve kafanızi suya sokup saç derinize parmak uçlarınızla hertarafına 15 dakika uygulayınız 15 dakika geçtikten sonra 3 çay kaşığı daha tuz ekledikten sonra bunuda 15 dakika uygulayınız 4 seferden sonra farkı göreceksiniz.

saç

ama saç kesilmezsede uzamaz illa saç ayda 1-2cm kesilmelidir

ya bu hindistan saç uzatıcı yağı nerden bulabiliriz. bende hindistanda öyle bir yağ olduğunu duymuştum.

saçımmm

benim saçlarım çooook uzun banyoya girin bence günde 1 kez süper uzuyooo yumurta sarısı falan yalan saçları yıpratıyor

Saclarıma sirkeyi cok ıygun sürdüm hiccc sonuc vermedii sert ve kuru. Oludlarr daha sonrasında turp işlemini yaptım saçlarım öyle oldu ki Şuan erkek sacı gibi kesmek zorunda kaldım arkadaslar SAKIN YAPMAYIN !!

ben saçımı ne yapsam uzatamadım sonuçu argan yağında buldum saçım 7 metreyken şimdi 20 bence sizde deneeyin nasıl kullanılır banyodan sonra nemli saça uygulayınz

Geri