kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

saç zaten ayda 1,5 ya da2 cm uzar seninkinin okadar uzaması normal

ya arkadaşlar herkes denediği yöntemlere iyi diyor en çok da sirkeden yarar görenler çoğunlukta fakat tam olarak kimse ne yaptığını bilmiyor bnce şu sirke yöntemini deneyip dha açık yazabilecek olan bir kişi var mı lütfen yardımcı olsun teşekkrler:)

arkadaşım sirkeyi boşver. sinameki kürü var google amcaya sor sana yeterli bilgiyi verecektir. ama ben kendi gözlemimden bahsedeyim saçlarım belimde olmasına rağmen yinede kullanıyorum daha uzatmaya ihtiyacım var :) konuya gelecek olursam sinameki kürü saçın ihtiyacı olan bütün vitamini sağlıyor haftada bir kere kullanman lazım 3 hafta kadar sonra meyvelerini toplayabilirsin.Ayrıca kırıklara da çok iyi geliyor.

(eğer istersen kürün tarifini yazabilirim)

arkadaşım sirkeyi boşver. sinameki kürü var google amcaya sor sana yeterli bilgiyi verecektir. ama ben kendi gözlemimden bahsedeyim saçlarım belimde olmasına rağmen yinede kullanıyorum daha uzatmaya ihtiyacım var :) konuya gelecek olursam sinameki kürü saçın ihtiyacı olan bütün vitamini sağlıyor haftada bir kere kullanman lazım 3 hafta kadar sonra meyvelerini toplayabilirsin.Ayrıca kırıklara da çok iyi geliyor.

(eğer istersen kürün tarifini yazabilirim)

tabiki :)

Malzemeler:
sinameki (2,5 tl)
badem yagı (6-7 tl)
bemiks ampul ( b vitaminidir eczanelerde satılır 4 tl)
evigen ampul ( e vitaminidir eczanede satılır 4,5 tl)
istege göre zeytin yağı

Yapılışı:
1 çay bardağı su ile yaklaşık 1 tatlı kaşığı sinameki 1 dakika kadar kaynatıp süzülüyor.
Yeterince ılık hale geldiğinde içerisine 1 yemek kaşığı tatlı badem yağı 1 tatlı kaşığı zeytin yağı 1 ampul bemiks ve 1 ampul evigen vitamin ekleniyor.kokusundan rahatsız olabılırsınız ben içine liöom yağı damlatıyorum güzel kokması için. Yapılan karışımı saça masaj yaparak uyguluyoruz ve 3-4 saat eger mümkünse 1 gece bekletip yıkıyoruz.bemiks ve evigen ile saçınızın e vitamini ihtiyacını karşılar, yenileme ve onarma görevlerini üstlenen bemiks ile saçınızın yapısını sağlıklı hale getirebilirsiniz.

saçımız için kullandığımız şampuanda çok önemlidir ben elseve komple onarıcı 5 şampuanını kullanıyorum saça çok iyi geliyor ve parlatıyor.
Yağtığımız bu karısım oldukca ekonomiktir ,aldığınız malzemeler 1 ay kadar yetmektedir ve zararsızdır.Haftada 1 kere kullanabilirsiniz. Önceki mesajda da dediğim gibi 3 hafta sonra etkisini görebilirsiniz ama düzenli kullanmak şartıyla tabi :)

bn saçlarımı geçen sene kestim hala uamadı omuzlarımda oysaki kesmeden önce belide bile degildi çok uzundu eski saçlarım gibi olmanın yollarını biliyonuz mu?:( :kutlama1:

Geri