kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

KIZLAR BİLİYORUM YANLIŞ YER AMA NEREYE YAZACAĞIMI BULAMADIM. BU SAÇ RENGİNİ NASIL ELDE EDEBİLİRİM ?
rm3qv.jpg

Kesinlikle yanlis biliyorsun sac ne kadar sık kesilirse o kadar cok uzar meselâ erkekler bununla ilgili mukemmel orneklerdir :) :p

en iyisi ebru şallının formulü denedim ve mükemmel sonuş aldım kuru naneyi kayatın içine iki üç damla limon suyu ve yaptık sonra sunu kavanıza güzel ovalarayark tarayın bu arada not.:sirke kepeğe ve bitte birebir sorun ve saçları dökülmemesini engeller
peki sirke kullansam sirke üzüm sirkesi olur mu

arkadaşım sirkeyi boşver. sinameki kürü var google amcaya sor sana yeterli bilgiyi verecektir. ama ben kendi gözlemimden bahsedeyim saçlarım belimde olmasına rağmen yinede kullanıyorum daha uzatmaya ihtiyacım var :) konuya gelecek olursam sinameki kürü saçın ihtiyacı olan bütün vitamini sağlıyor haftada bir kere kullanman lazım 3 hafta kadar sonra meyvelerini toplayabilirsin.Ayrıca kırıklara da çok iyi geliyor.

(eğer istersen kürün tarifini yazabilirim)
ben heen 1 haftada nasıl saçımı uzatırım

ben heen 1 haftada nasıl saçımı uzatırım
arkadaşım saçını 1 haftada uzatman mümkün deil en azından bildiğim kadarıyla söylüyorum.ben kullandığım kürü paylaşmıitım gater memnunum. sitkeyi hiç kullanmadım kullanan arkadaşlar gayet memnun gibi görünüyor.

pervin arkadasımın verdiği formül bnm saçlarmda baya işe yaradı ona burdan çook tesekkür ediyorumm formülünü benimle paylaştığı için gerçekten mükemmel sonuç aldım. arkadaslrm değişimi farkettiler ve hepsi kullanmaya basldılar ayrıca saça canlılık ve parlaklık da veriyor :ohoh::gathering::cheer2:

Geri