kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

tuğba arkadsım pervin arkadasımın verdiği formülü sende denemelisin bn basladm bile:28::dp8:

canm bayaram dolayısıyla nete pek giremedm evet denedm cok az bi fark var daha yeni zaten ama hergn uyguluyorm herhangi bi zararı olur mu

tabiki :)

Malzemeler:
sinameki (2,5 tl)
badem yagı (6-7 tl)
bemiks ampul ( b vitaminidir eczanelerde satılır 4 tl)
evigen ampul ( e vitaminidir eczanede satılır 4,5 tl)
istege göre zeytin yağı

Yapılışı:
1 çay bardağı su ile yaklaşık 1 tatlı kaşığı sinameki 1 dakika kadar kaynatıp süzülüyor.
Yeterince ılık hale geldiğinde içerisine 1 yemek kaşığı tatlı badem yağı 1 tatlı kaşığı zeytin yağı 1 ampul bemiks ve 1 ampul evigen vitamin ekleniyor.kokusundan rahatsız olabılırsınız ben içine liöom yağı damlatıyorum güzel kokması için. Yapılan karışımı saça masaj yaparak uyguluyoruz ve 3-4 saat eger mümkünse 1 gece bekletip yıkıyoruz.bemiks ve evigen ile saçınızın e vitamini ihtiyacını karşılar, yenileme ve onarma görevlerini üstlenen bemiks ile saçınızın yapısını sağlıklı hale getirebilirsiniz.

saçımız için kullandığımız şampuanda çok önemlidir ben elseve komple onarıcı 5 şampuanını kullanıyorum saça çok iyi geliyor ve parlatıyor.
Yağtığımız bu karısım oldukca ekonomiktir ,aldığınız malzemeler 1 ay kadar yetmektedir ve zararsızdır.Haftada 1 kere kullanabilirsiniz. Önceki mesajda da dediğim gibi 3 hafta sonra etkisini görebilirsiniz ama düzenli kullanmak şartıyla tabi :)

:cheer2:bonyodan sonra saçlarımızı şampuanlayıp yarım saat yada bir saat beklemekte saçları uzatıyor ama şampuanı saçımızın dıplerinden deyild uçlarından sürmemiz lazım o zaman kepeği de önlüyor
ayrıca saçımızı tararken tarağı ıslatıpta taramak saçların kırılmasını engelliyor :bathbaby:

Geri