kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

ARKADAŞLAR BEN HAFTADA BİR KERE SAÇIMI SİRKEYLE YIKIYORUM YARIM SAAT YADA BİR SAAT KADAR BEKLETİYORUM.SONRADA YIKIYORUM SAÇIMI ILIK SUYLA .VE HER GÜN SAÇIMI YIKAMAYA BAŞLADIM ŞAMPUANLA DAHA BİR KAÇ GÜNDÜR BU İŞLEMİ YAPIYORUM :rolleyes:

ben saçımı çamterabentin ve badem yağıyla uzattım tavsiye ederim herkese....kullandığınız şampuana 2 sinden az dökün 1 2 aya sonucu görürsünüz....
Kesinlikle doğru benim saclarım yanmıştı ve küsmüştü hiç uzamıyordu bir senede 2cm uzamadı bile çamterabenti kötü kokuyor ama uzatıyor su anda sacım sırtıma kadar tavsiye ederim...

arkadaslar bu sirke les gibi kokuyo yaaaaaaa.ayak kokusu gibi resmen.midem kalkiyo.ciddi anlamda ise yariomu??yoksa kokuyla bayildighimizla kaliriz walla.

ben denedim sirkeyi. fazla abartılcak bi kokusu yok bence .

Sirke iLe saçLarımı düzenLi oLarak 1 ay boyunca yıkadım.Gerçek etkisi var.SaçLarım önceden fazLa uzun degiLdi.
Bunu yapınca yumurta+yogurt+kına cok etkisi var.
Gerçekten oLuyor arkadaşLar yanLız.1 ayda Kadın saçına dönerseniz benden değiL :):)
kadın saçı derken beyazlıktan mmı bahsedion?

Elma Sirkesi denedim Muhteşem bişey yaa
hem saç kökünü besliyor hemde uzatıyor...
Denemeden Geçme ;) :D
:dance:

hiçde işe yaramıyor arkadaşlar bunların hepsi yalan ben denedim sirke suyunu faln ama hiç bir etkisi yok hatta tam tersine saçlarınızın ömrünü kısaltıyor size tawsiym denemeyim

Arkdslr yedinci sinifa gidiyorum saclarim belimi geciyor okadar guzelki bu saimi orerek uzatim tavsiye ederim ve saclarim dumduz byyyyyyy

Geri