Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

H

Huzurrrr

Forum Okuru
Krbye' Alıntı:
Arkadaşlar ben doğum yaptım bebeğim dünyaya geldi. Size de tedavilerinizde hayatınızda başarılar diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun..
Merhaba ben adetinin 5.gunu klomen kullandım sabah akşam ama doktorum 5gun demedi 3gun diye hatırlıyorum sizce 3gun olabilirmi ilac

K

Krbye

Yeni Üye
Üye
Huzurrrr' Alıntı:
Merhaba ben adetinin 5.gunu klomen kullandım sabah akşam ama doktorum 5gun demedi 3gun diye hatırlıyorum sizce 3gun olabilirmi ilac[/QUOTE
Canim ben adetin 5. Günü kullanmaya başladim 5 gün kullanıp bıraktım.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Huzurrrr' Alıntı:
Merhaba ben adetinin 5.gunu klomen kullandım sabah akşam ama doktorum 5gun demedi 3gun diye hatırlıyorum sizce 3gun olabilirmi ilac
Lütfen ilaç kullanımı hakkında hekiminize danışın.

M

Meleqimmmays

Üye
Üye
Merhaba bana doktorum 3.günü basla dedi 5gün kullanıcam iki gün oldu başlayalı formları sürekli okuyorum bnde hayalim anne olmak bide yaşadığım yer biraz kücük her karsıma cıkan bebek soruyor stres yapmamaya calıssam da yapıyorum keske stres önleyici bi ilac olsa içsek ve hiç stres yapmasak.

M

Meleqimmmays

Üye
Üye
ÖzGüL' Alıntı:
teşekkürler cnm.sende film çektirmek zorunda kalırsan çok kasma kendını dayanılmayacak bi ağrı değil.canı az olanlar abartıyo tabi cerrahta çok önemlı ağrıyı kesmıyo ama seni rahatlatıyo.senınde canının çok tatlı olduğunu sanmıyom bebek için bir sürü tedaviye katlanıyon.ben çok korktum burdan okudum dedim heralde ordan ölcemde çıkıcam.Allah'â şükür bişe olmadı adet sancısı gbi ama vucut ilacı atınca geçiyo ağrı gitmeden bi ağrı kesici aldım dahada bişe aalmadım sonradan.
Ben rahim filmi cekilirken cok zorlanmıstım kullandıkları alet plastikti ceken iki kisi erkek bnde kapalı bi bayanım cok zorlandım kasdım ve iki kere içimde kırıldı alet üçüncü de bayılmışım zaten uyandığım da bitmişti.

E

esraglten

Forum Okuru
merhaba klomen tedavisindeyim araya bayram girecek bugün hapımın son günü ne zaman gebelk testi yapmalıyım?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, adet gecikmeniz olursa test yaparsınız şu an test yapmanız için çok erken.

Z

Zelalim

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Ne iki kasım olacaktı zelal hanım ?
Ya 2 kasımda çatlatma iğnesi vuruldum benimle aynı zamanda vurulan varsa beraber hareket edelim dicektim ama kimseden ses çıkmadı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Zelalim' Alıntı:
Ya 2 kasımda çatlatma iğnesi vuruldum benimle aynı zamanda vurulan varsa beraber hareket edelim dicektim ama kimseden ses çıkmadı
Sorunuzu görenler olursa cevap vereceklerdir.

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Afetimin 2 ci günü klomen kullandım 5 gün ardından 5 gün iğne dr gittim yumurta gelişti dedi çatlatma iğnesi verdi dünde onu vurdum inşallah hayırlı haberler alırım Allah'ım isteyen herkese nasip etsin

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Bide dr beni 3 ay sonra çağırdı bazı ilaçlar verdi bunları kullanıp gel dedi klomen yok içlerinde acaba kullansam zararı olurmu???

H

haliemucar

Forum Okuru
klomen ve çatlatma iğnesi kullandım iğnem 2 gün önce vuruldu ne zaman test yapmalıyım

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
haliemucar' Alıntı:
klomen ve çatlatma iğnesi kullandım iğnem 2 gün önce vuruldu ne zaman test yapmalıyım
Enjeksiyondan yapıldıktan 14 gün sonra gebelik testi yapabilirsiniz.

E

ebemero

Yeni Üye
Üye
femara kullanarak yumurtası gelişen var mı acaba beklemekteyim süreci

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Klomen ilacı ile ilgili yeni bilgiler ve açıklamalar konumuza eklenmiştir. Sorusu olanları cevaplandırabiliriz. Sevgiler.

E

ebemero

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Klomen ilacı ile ilgili yeni bilgiler ve açıklamalar konumuza eklenmiştir. Sorusu olanları cevaplandırabiliriz. Sevgiler.
ben klomeni günde 2 içtim 5 gün ama hiç büyütmedi folikülde kaldı bu ay 3 içiyorum femara ile birlikte etkinliği artar umarım

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Günde 2 içmeyi siz mi ayarladınız doktorunuz mu ? Tam olarak kaç gün kullandınız ?

M

Mavie

Üye
Üye
ebemero' Alıntı:
ben klomeni günde 2 içtim 5 gün ama hiç büyütmedi folikülde kaldı bu ay 3 içiyorum femara ile birlikte etkinliği artar umarım
Valla ben klomeni 2 defa kullandım ikisindede hamile kaldım ben faydasını gördüm inşallah isteyen herkes görür