matematik hocama aşıktım

ışılsu

Yeni Üye
Üye
matematik hocama aşıktım
orta ikiye gidiyorum bir matematik öğretmenimiz vardı adı mehmetti uşaklıydı çok hoş yakışıklı bir adamdı matematiği sevmezdim ama o girdiği için seviyordum meşhur bir sözü vrdı[yok öyle 3 kuruşa 5 köfte ]derdi kimbilir şimdi nerdedir kulakları çınlasın çoğu kişinin olmuştur mutlaka öğretmen aşkı çocukluk işte .....

canım bende de var öyle bir anı hemde daha kötüsü benim milli güven öğretmenim erkek arkaşımdı lisedeyken aman tayini çıktıda uzun sürmedi lisedeydik ozaman çocukmuşuz be ya ama güzeldi herşeye rağmen:D

ay ewet ama ben çok şanslıyım çünkü ben orta sondayken bizim matçi gitmişti ben liseye bi gittim bizim matçi orda çıktı karşıma çok ii anlaşıyoruz resimlerimde resmi var biricik ögretmenimin

kızlar butür şeyler birçoğumuzun başına geliyo.tam yeni büyüme çağında oluyoruz ve duygusal dönem oluyo ... ama en güzel dönemler bence.bazen zor geçiyo belki ama insana acı tatlı da olsa güzel anılar bırakıyo

Lisedeyken bizim sınıfta kızın biri coğrafya hocamız ile çıkıyodu... hoca devamlı kıza bakardı dersin ortasında uzun uzun...bizde hoca dikkati kızda nasıl olsa bizi görmez diye kudururduk :):)

teşekkürler öncelikle konu için :)herkes bi şekilde sanırım bu olaya dahil olmuş.
aşk mı bilinmez tam olarak ama biyoloji öğretmenime olan hayranlığımdan,ek ders olarak da biyoloji görüyodum ve liseler arası yapılan bir yarışamda 3.olmuştum :) tüm sınıfın önünde senden bunu beklemezdim beni şaşırttın tebrik ediyorum demişti :)) benimde boşboğazlığıma geldi ve "herşey sizin için diye bir ağızda söyleyip çok utanmıştım :))) şimdi anımsayınca insan hoş bir tebessüm beliriyo

Geri