onu hala seviyorum

ESİNN

Yeni Üye
Üye
onu hala seviyorum
sevgilim bana dönsün duası onu hala seviyorum sevdiğim geri dönsün duası sevdiğim bana geri sevgilim
2005 aralıktı onu ilk gördüğümde aşık oldum....hayatımda olsa keşke dedim ve 2 ay sonra biz çıkmaya başladık.Rüya gibi başladı çılgın gibi seviyorduk fakat bi farkla ben onu daha çok seviyor yada daha çok boğuyordum...Kavgalar başladı 6.aydan sonra hep benim onu sürekli yanımda olmasını istemem...haklıydı onun da hayatı vardı bense hayatımı ona adamış ondan da bunu istiyordum ne büyük haksızlıktı ama buna engel olamıyordum.10.ayda pes etti benden ayrıldı.....çok ağladım çok üzüldüm yalvardım çıldırdım ama dönmedi 2 senenin sonunda ancak unutmuştum onu ama bu iki sene boyunca hep Allah a dua ettim bana dönsün diye her gece ağladım...ve mucize oldu o bana geri döndü hayatımın bana mükafatı dedim hiç düşünmeden döndüm ona çok seviyordum hala onu...ama ne kader ki yine terketti beni ondan nefret edeceğim halde hala onu seviyorum.Üstelik hayatımda başka biri var ama onu çok seviyorum ve içim ondan vazgeçmiyor hernekadar bidaha asla onu görmek istemesemde.....Ne yapacağımı nasıl vazgeçeceğimi bilmiyorum meleker tam 5 yıldır hayatımdan ne çıktı nede var oldu:(

Hayatından ne çıktı nede var olduysa bence sil onu.5 yıldır seni üzüyor sen onu seviyorsun ama o seni kaç kez terk etmiş..Onu silmeyi hiç denedin mi?Bence bunu dene zor geliyorda deme dene ve çıkar hayatından yoksa kendi hayatını mahvedersin..

Bu bitmis bir iliski canim,anilar hayatimizda olan kisiden bize hatiradir,fakat anilar ile yasanmaz.Bes seneni hayatinda ne tam anlamiyla var,nede tam anlami ile yok olan biri icin harcamissin,simdi kendin icin yasa.Aklinda unutamadim dusuncesi durdugu surece unutamazsin,bu dusunceyi sil once.

Allah karşına çıkarmış ikinci kez,,eee daha da olmamışsa bundan bi ders al bırak onu düşünmeyi.'söylemesi kolay' dediğini duyar gibiym,ama emin ol sonradan büyük 'AH' çekersin.sendeki takıntı...hayatındaki kişi gerçekten değerini biliyorsa eskiyi sil önüne bak,sonradan pişman olma.
eğer eskiyi unutabilir ve karşına çıkan fırsatları iyi değerlendirirsen --kalbin yerine mantığını kullanarak-- 'keşke' yerine 'iyiki' diyeceğinden eminim.

tuqqce iyiliğin ve anlayışın için teşekürler inşallah senin dediğin gibi silebilirim onu...hergece rüyamda onu görsemde:(((

Teşekkürler

sağolun melekler inşallah kalbimden atabilirim onu...kimseyle paylaşamadığımı paylaştım sizle inanın çok denemdim unutmayı çok istedim kimse bilmiyor onu unutamadığımı bir sizle paylaştım içimdekini...inşallah biter bu iç acısı:((((

cnm allah yardimcin olsun yazindan sunu anladim ki sen onu cok ama cok sevmissin 5yil onun icin göz yasi dökmüssün peki sunu hic düsündün mü benim göz yaslarima degermi acaba belkide hic degmicek bi insan icin kendini tüketiyorsun yazik degilmi sana bi dahami dünyaya gelicen sunu aklindan cikar kesinlikle (ben onu asla unutamam ) deme bir daha bence sen onu unutursun ve tekrar asik olursun birak o senin icin göz yasi döksün sen yeterince aglamissin bundan sonraki hayatinda hep gülmen dilegi ile a.e.o cnm

bencede sil onu neden karşımızdaki insana kendimizden daha çok deger veriyoeuz neden kendimizden daha çok deger veriyo bu kısacık hayata onlar için üzülmeye degermi acaba .....biz üzülüp aglarken anlar allah bilir nerde kiminle egleniyooo

kendinden baska kimseye bu kadar deger verme bak hem hayatimda biri var diyorsun belkide senin sevgini o hak ediyor iyi düsün ve dogru karar ver

seninle aynı duyguları yaşıyoruz diyebilirm gerçekten sevdiğin için untmak ne kadr zor geliyordur sana onu unutmakta istemessin seversinde belkide bir daha gelmeyeceğini bile bile işte bu çıkmazda kalmak gerçekten çok zor bana herkesin dediği gibi vede kendimin düşüncesiyle zaman herşeyin ilacıdır diyorum sana inşallah herşey dilediğin gibi olur senin içinde hayırlısı neyse o olsun

Geri