Ovulasyon zamanı akıntı olur mu

bende gizli gebelik varmış diyorum kanda çıkmazmış 6 Aydan önce yada Doğuma kadar

Bu tamamen yalan öyle bi gebelik şekli yok. Hamile kalan insanın kanına bakarlar onada beta hcg testi derler adına. Sonucu yüzde yüzdür. Dolayısı ile gebeliğin olsaydı kandan zaten çıkardı. Başka bahanelerin arkasına sığınmaya psikolojini bozmana gerek yok. Hamile değilsin :)

Bu tamamen yalan öyle bi gebelik şekli yok. Hamile kalan insanın kanına bakarlar onada beta hcg testi derler adına. Sonucu yüzde yüzdür. Dolayısı ile gebeliğin olsaydı kandan zaten çıkardı. Başka bahanelerin arkasına sığınmaya psikolojini bozmana gerek yok. Hamile değilsin :)
Abla doktora da inanıyorum da sende aynı doktor gibisin İnsana bi rahatlama veriyorsun kendinden çok emin net konuşuyorsun gerçekten tebrik ederim ben zaten bu gizli gebeliği sizin bu forumunuzda okudum ondan çok taktım kafaya hani senin verdiğin cevapları da biliyorum net bir şekilde hayır Yok diyebiliyorsun mesela işte burda da gizli gebelik konusu olunca hele de benim gibi ciddi takıntılı akıl sorunu olan olunca gelde anlat durumu oluyor işte ister istemez

Bak ikinci sayfaya kadar geldik, bir soru sordun ve iki sayfalık yazılarımın tamamında senin hamile olmadığını söyledim daha önceki konulardada aynan böyle idi. Onun için çok fazla kafana takıyorsun. Beta Hcg testini dünyanın tamamı kullanıyor ve yanılma payları sıfır. Sen hala hamilemiyim diye soruyorsun buna kızıyorum. Doktor diyor biz diyoruz her kes diyor ama sen aynı noktadasın. Ciddi takıntılısın. Hayatının her aşamasında bu takıntılı durumun karşına çıkacak ve emin ol hayatını mahfedecek bir problem. Rahatla rahat nefes al hamile değilsin bunu kendine söyle. Kapatalım artık bu bahsi de :) Sevgiler iyi geceler olsun.

Geri