Penisle sürtünmede gebelik olur mu ?

Bir sorum olacak. Dümdüz uzanırken karnımda nabız atar gibi pıt pıt hareket oluyo neden olur bu
Valla canım o bagırsaklsrla alakalı bi durumdur bende de oluyor bence daha fazla gebelik mevzusuyla ilgili düşünme çünkü herseyi ona yoruyoruz ve her olan bi seyin acaba gebelikle alakası var mı diyoruz bak internetten araştır ben çok araştırdım hatta bi doktor daha demişti bana gebelikle ilgili veya başka birsey le ilgili çok yoğun ve uzun süreli bi stres yasarsan vücut kimyasalları artık ona göre hareket etmeye başlıyormuş vücutta beyin neyi düşünüyorsa onu uygulamaya koyuyor bunun içine bizim yaşadığımız semptomlar da dahil bak ben suan 7. Aydayım yine doktora gititm baktı beta hcg yaptı sende hiç brisey yok dedi bunu kafandan atmadığın sürece daha kötü olursun dedi kendine bu kötülüğü yapma dedi daha ne desin doktor

Bir sorum olacak. Dümdüz uzanırken karnımda nabız atar gibi pıt pıt hareket oluyo neden olur bu

Sen daha yeni yaşamışsın ben yaşayalı 7 ay oldu ama gel bana sor bu 7 ay bana nasıl gecti bildigin ot gibi yaşadım ne dışarı çıktım ne ailemle oturdum sohbet ettim hep odamda yatağın içindeydim her ay hatta 15 günde bir kadın dogumcuların yolunu tuttum internete girme araştırma yapma kendini rahat bırak en ufak birseyi gebeliğe yorma kendine hayatı benim gibi zindan etme olur mu İnan çok kötü bir durum iki dakikalık zevk icin hayatımın içine etttim psikoloji denen birsey kalmadığı gibi bi ton hastalık çıktı sende benim gibi ol istemem kendine yazık etme

Bak sende sadmin ablayı dinle olur mu bildiği birsey var ki ben ne soru sorduysam hep kesin ve net cevaplar verdi hatta doktorlar ne diyorsa sadmin abla da onları söyledi 7 aylık gebelik nasıl olsunda vajinal ultrason da gözükmesin yada 8 tane beta hcg de çıkmasın dimi mantık biraz

Bak sende sadmin ablayı dinle olur mu bildiği birsey var ki ben ne soru sorduysam hep kesin ve net cevaplar verdi hatta doktorlar ne diyorsa sadmin abla da onları söyledi 7 aylık gebelik nasıl olsunda vajinal ultrason da gözükmesin yada 8 tane beta hcg de çıkmasın dimi mantık biraz
Kız senin zaten gebe olmadığın yüzde yüz bi sonuç. Boşuna kafana takıyon

Sen daha yeni yaşamışsın ben yaşayalı 7 ay oldu ama gel bana sor bu 7 ay bana nasıl gecti bildigin ot gibi yaşadım ne dışarı çıktım ne ailemle oturdum sohbet ettim hep odamda yatağın içindeydim her ay hatta 15 günde bir kadın dogumcuların yolunu tuttum internete girme araştırma yapma kendini rahat bırak en ufak birseyi gebeliğe yorma kendine hayatı benim gibi zindan etme olur mu İnan çok kötü bir durum iki dakikalık zevk icin hayatımın içine etttim psikoloji denen birsey kalmadığı gibi bi ton hastalık çıktı sende benim gibi ol istemem kendine yazık etme
Evet inan o psikoloji hayattaki en kötü şey. Benim olayım 22 martta yaşandı. Gebelik testinyaptım belki 150 tl tuttu. Bi tanesi silik çıktı diye kaç tane daha yaptım hepsi negatif cıktı.

Evet inan o psikoloji hayattaki en kötü şey. Benim olayım 22 martta yaşandı. Gebelik testinyaptım belki 150 tl tuttu. Bi tanesi silik çıktı diye kaç tane daha yaptım hepsi negatif cıktı.

Ya kuzum Mart’tan bu yana onca gebelik testi sence çıkmaz mı allah askına ya biraz mantık yani bak ben İstanbul Fulya Acıbadem hastanesinde baya ünlü bir doktora gittim gerçi endometriozis şüphesinden dolayı gittim ama gitmişken bu gebelik mevzusunu da sordum kendisine dedim karnımda sırt üstü yattıktan sonra pıt pıt atma oluyor tekme gibi seyler oluyor dedim otururken yatarken dedim ve bana dediği tek şey bagırsklarımız bizim ikinci beynimizmiş ve strEsten en çok ve çabuk bagırsaklar etkileniyormuş senin o tekme atma nabız hissi dedigin şey sadece bagırsakalrında strEsten dolayı oluşan gaz ve kasılmalar dedi

İçinin rahat etmesine çok mutlu oldummmmm benim de umarım içim rahat eder

Ve bunu diyen doktor da beni muayne etti birsey olsa görmez mi mesela görür ki doktor çok genç vi doktor ve ABD de makaleleri yayınlanan bi doktor yani benim bu tekme nabız gibi atan şeylerime rağmen bende hiç brisey görmüyorsa bu yaşadığım hersey psikolojik demektir ve senin ki de öyle

Geri