Psikolojik olarak hamilemiyim diye düşünenler

Kız bu akşam modemin şifresini değiştirmek için kardeşimi aradım o telefondan tarif ediyor ben bilgisayardan yapıyorum neyse işlemi bitirdim kardeşim dediki telefondan kontrol et bakayım oldumu bende eşime diyorum telefonumu getir anlamadı geri geldi telefonumu getirsene diyorum adam şaşkın şaşkın yüzüme bakıp aşkım konuşuyorsun ya ben bi afalladım kardeşime diyorum tel konuşuyorum kapat ben sana dönerim ne dese beğenirsin enişteye yazık ettik galiba :puhas: :puhas: :puhas:

Ben sabahtan her yeri sildim süpürdüm bizimkiler oruç tutamıyor hasta oldukları için :) ben yatayım artık abla ilk deda bana vevap verdin. İyi geceler allah kanul etsin.

Kız bu akşam modemin şifresini değiştirmek için kardeşimi aradım o telefondan tarif ediyor ben bilgisayardan yapıyorum neyse işlemi bitirdim kardeşim dediki telefondan kontrol et bakayım oldumu bende eşime diyorum telefonumu getir anlamadı geri geldi telefonumu getirsene diyorum adam şaşkın şaşkın yüzüme bakıp aşkım konuşuyorsun ya ben bi afalladım kardeşime diyorum tel konuşuyorum kapat ben sana dönerim ne dese beğenirsin enişteye yazık ettik galiba :puhas: :puhas: :puhas:
hadi ya kesin @Hulya034 sebeptir kafa kalmadı sende bende
:puhas: :puhas: :puhas: :puhas:

İyi geceler bayanlar. Beni dinlediğiniz içim teşekkürler. Bi süre sizi rahatsız etmemeyi diliyorum hoşçakalın. Yardımlarınız için aağolun. Umarım dediğiniz gibidir hamilelikle alakalı her şey

Geri