Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Günaydın pine, Sahilo bugün 8:30 gibi hastaneye yatacaktı, suni sancı vereceklerdi. Birşeyler öğrenirsem haber veririm size

canım benimmm Allah yardımcısı olsun bir avazda kurtarsın inş. sağ sağlim kavuşsun kızına

- - - Updated - - -

tes senin bebişin cinsiyeti belli olmuştur kaç haftalıksın

canım benimmm Allah yardımcısı olsun bir avazda kurtarsın inş. sağ sağlim kavuşsun kızına

- - - Updated - - -

tes senin bebişin cinsiyeti belli olmuştur kaç haftalıksın

konuştuk şimdi 1 saat önce suni sancı takılmış ama daha bişi olmadı diyo doktor doğum yarını bile bulabilir belki demiş. 27. haftanın içindeyim canım kız dedi doktor son ada değişmezse kızımız olacakmış:)

konuştuk şimdi 1 saat önce suni sancı takılmış ama daha bişi olmadı diyo doktor doğum yarını bile bulabilir belki demiş. 27. haftanın içindeyim canım kız dedi doktor son ada değişmezse kızımız olacakmış:)

hadi hayırlısı bende arayayım şimdi moral olsun hayırlısı olsun hayırlı evlad olsun inş.

günaydın kızlarrrr :) tatilin ardından iş yerinde olmak sıkıcııı...

çok yogunum arada ugruyorum sizlere....

Allah sahilin yardımcısı olsun inşallah..nisan bebeği dedik dedik minik kız mayısta gelmeye karar vermiş :)

tesss gezdin sende biraz tatil gibi oldu iyi oldu :)

pineee hoşgeldinnn kızın nasılsın büyümüştür baya :)
ismini son anda değiştirmişsiniz duydugumuza göreee duru diye çok alıştırmıştık :)

günaydın kızlarrrr :) tatilin ardından iş yerinde olmak sıkıcııı...

çok yogunum arada ugruyorum sizlere....

Allah sahilin yardımcısı olsun inşallah..nisan bebeği dedik dedik minik kız mayısta gelmeye karar vermiş :)

tesss gezdin sende biraz tatil gibi oldu iyi oldu :)

pineee hoşgeldinnn kızın nasılsın büyümüştür baya :)
ismini son anda değiştirmişsiniz duydugumuza göreee duru diye çok alıştırmıştık :)

günaydın kafa seninde oğluşun hayırlı olsun inş. vatana millete sana hoşbulduk büyüdü teyzesi bende bu hafta iş başı yaptım babaannesiyle takılıyor kızım :) evet evet değiştirdik AYŞE HÜMEYRA koyduk kuzumun ismini

günaydın kafa seninde oğluşun hayırlı olsun inş. vatana millete sana hoşbulduk büyüdü teyzesi bende bu hafta iş başı yaptım babaannesiyle takılıyor kızım :) evet evet değiştirdik AYŞE HÜMEYRA koyduk kuzumun ismini

sağol canım hayırlısı olsun inşallah :)

iş başı yapmak zor gelmiştir sana canım ama olsun ne yapıcam hayat koşturmacası :)

kızının ismini begendim canım tatlı bir isim koymuşsunuz ismiyle yaşasın inşallah Allah uzun ömürler versin

Geri