Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kızlar merhaba nasılsınız sahil bebişine kavuşmuş dün sabah 9 dan akşam 9 a kadar suni sancı çekmişşşş :( sonrada sezeryana almışlar kuzusuna kavuşmuş akşam sesi çok kötü geliyordu yorgun canım benimmm ağrısı varmış neyseki rabbim sağ sağlim kızına kavuşturdu ömürli olsun zeynep bebek hoşgeldinnn kuzummmmm

bende sizlere güzl haberler vermeye geldim zeynep bebeğimize kavuştuk şükür.pinenin dediği gibi cok suni sancı çekmiş kıyamam sahıle telde o ağladı bnde ağladım cok dua ettım dün akşam sezeryana aldılar açılma olmayınca akşama ararım tekrar bugün rahatsz etmek istmedim darısı bizlere kızlar inşallh hayırlısıyla ve sagsalım almak nasıp olur kucagımıza

Maşallah annesinede yavrusunada Allah sağ sağlim kurtarmış ne güzel..

Allah uzun ömürler versin inşallah..Sağlıkla sıhhatle büyüsün..darısı bize olsun inşallah

slm kızlarr sukur sahılden guzel haberler gelmıs dun gece memlekete geldım bende suan ınternet kafedeyım :)) sızlere bakayım dıye geldım bızde hersey yolunda sahılı merak edıyorum ya aradım telefonu kapalııı tessss sahıle ulasırsa aradıgımı soyle nete gelemem fazla evde net yok bız ıyıyız kuzumla teyzelerı ananesı etrafında pervaneler :) cok sıkılmıstım oralarda ohhh keyfım yerıne geldıı hepınızı opuyoruz teyzoslarrrr

ohhh çok sevindim sahile, canım sahilim birazdan arayacağım seni. Allah bağışlasın Zeynebimizi sizlere.
pinecim hoşgeldin canım kızının adaşım olmasına çok sevindim. ismi gibi güzel bi hayatı olur inşallah.
tesadüf, kelebek, kafa, nikim kendinize dikkat edin ballar. şimdi sırada kim var kelebek mi?
ne zamandı doğum kelebek.
benden de duanızı esirgemeyin kızlar öptüm sizi
annemler umreden geldi, kuzenimin düğünü vardı yoğun biraz bizim gündem.
öptüm herkesi
duamdasınız..

huzurrrrr canım benim ne zamandır görüşemiyoruz hoşgeldin nasılsın evet kızım seninle adaş oldu teyzesi amin amin güzel duaların için rabbim sanada tez vakitte nasip eylesin aratmasın inş. öpüyorum çok

slm kızlarrrr

dilekleriniz için çok çok tşk ediyorummmm

zorlu bir süreçten sonra sonunda kavuştum yavruma çok tatlı allah herkese nasip etsin

biraz daha iyi olmaya çalışıyorum annem ablam nöbetleşe kalıyorlar tek olmuyor çünkü sütümde gelmedi daha anne olmak gerçekten zormuş

dualARINIZ İÇİN TŞK EDİYORUM İYİKİ VARSINIZZZ

slm kızlarrrr

dilekleriniz için çok çok tşk ediyorummmm

zorlu bir süreçten sonra sonunda kavuştum yavruma çok tatlı allah herkese nasip etsin

biraz daha iyi olmaya çalışıyorum annem ablam nöbetleşe kalıyorlar tek olmuyor çünkü sütümde gelmedi daha anne olmak gerçekten zormuş

dualARINIZ İÇİN TŞK EDİYORUM İYİKİ VARSINIZZZ

sütün gelir canım daha gelmese de emzir sen süt bezlerin uyarılsın. Ah Allah hepimize o duyguyu tattırsın inşallah canım zorda olsa çok güzel olmalı anne olmak

Geri