Size nasıl yardımcı olabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden aynı filmleri oynuyorsunuz hayatınızda. Niye konuşmuyorsunuz? Ortada bir hata varsa onu konuşup halletmeden konuşmamak neden olur?? Öncelikle onu isteyip istemediğine kendin karar ver. Ki istiyorsan ara ve konuşun. Nedir sorununuz? kesip atmak konuşmamak yerine sevgiyle konuşarak çözmelisiniz. Şimdilik bunu yapacak olan sen olmalısın. Senin anlayışını ve sevgini görünce emin ol daha sıkıbağlanacaktır.
öncelikle handanca abla sana çok teşekkür ederim ilgilenipte vaktini ayırdığın için evet onu istiyorum hemde çok istiyorum bugün onunla konuştuk sanki hiçbirşey olmamış gibi o konuştu benimle buda beni açıkcası mutlu etti umarım bende istediğim kişiyle istediğim şekilde mutlu olabilirim...

geri gelmene sevindimm

bnmde bekledıgım bi telefon var acaba gelecekmi
dogum tarıhı 27/06/90 yengec burcu

Handan abla özellikle aramıza yeniden katıldığın için çok sevindim.Şu zamana kadar çok zor günler geçirdim atlattım iyiyim okul değiştirmek zorunda kaldım.ama istediğim bölüm değil.ilişkim hala devam ediyor.ama aramız limoni gibi yani beni hep yanlış anlıyor çabuk sinirlenip bana patlıyor onu sıkıyorum galiba ama bence sıkmıyorum elimden geldiğince gayret ediyorum sözümü dinlemiyor yanlıs seyler yapıcak diye korkuyorum suanlık derdim okulum ve iliskim zamanını ayırdığın için teşekkürler iyi çalışmalar :)

Son düzenleme:
merhaba handanca bana daha öncede açılım yapmıştın.ben il değişikliği yaptım iş dolayısıyla.burda gurbet yasıyorum diyebilirim.psikolojik sorunlar yaşadım geldim geleli.evim yok istanbulda'da yoktu.büyük oğlumda okul değiştirdi arkadaşlarını özlüyor yapmam gerekenler ne oldukca sabırlı davrandım biran önce ev alıp benim icin hayırlı olan yerde yasamak istiyorum

Ablacım ne kadar sevindim aramıza dönmene bilemezsin :)
çook fazla özlemiştik seni..:)
Seni gerçekten meşgul etmek istemem ama o kadar zor dönemler geçiriyorum ki..
aylar önce biri vardı,ilk aşkımdı,ayrılmıştım ben barıştık sonra o ayrıldı falan..
ama bütün hareketleri,davranışları ekim ayının sonuna kadar beni hala çok sevdiğini gösteriyodu ama 3 haftadır falan başka bir kızla çıkıyo,ve herşey gözümün önünde oluyo.çok zor bi durum gerçekten benim için,sevdiğin insanı neredeyse her gün başkasıyla görmek..geri döner mi,ne düşünüyor hiç bi şekilde bilemiyorum..napcağımı,ne yapmam gerektiğini de hiç bilmiyorum..nasihatlarını bekliyorum ablacım.. doğum tarihlerimizi mesaj olarak atıcam olur mu ? ben teraziyim,o akrep

Son düzenleme:
Handanca bayramın mübarek olsun,
sana danışmak istediğim paylaşmak istediğim bir durum var. eşimle balayındayken onun gizlice birisiyle konuştuğunu duydum, sonra beni görünce panikledi, hemen elinden aldım telefonu, eski sevgilisiyle konuşuyormuş hem de balayımızda. ben bizi bi daha arama dedim telefona ve kapattım. eşim bana birşey olmadığını onun onu aradığını zaten telefonda da bi daha rahatsız etme dediğini dile getirdi, ama ben nedense inanmadım, neden o zaman gizli konuşuyordu ki? neden benim yanımda söylemedi, bunu ona sorduğumda huzurumuzu kaçırmak istemediğini söyledi, ama telefonda konuşurken onu izledim ne konuştuklarını duyamadım ama duruşu hiç öyle beni bi daha arama duruşu değildi yani. ben ne yapmalıyım yani beni aldatıyor mu? eskiden ara ara çıkıp giderdi evden 1-2 saat yok olurdu, şimdi nereye gittiğini tahmin edebiliyorum. canım inan çok sıkkın. bana hayırlı bir eş mi değil mi? inan değilse fazla uzatmayacağım, ona da söyledim zaten eğer bi daha böyle bişeye şahit olursam ayrılacağım.beni aldattığında şüpheleniyorum, bu gerçek mi handanca?ben yengecim o terazi.

Şimdilik olayları oluruna bırak.. biraz görme herşeyi. ben vakte kadar olayların seyrinin senin lehine dönecek şekilde değişeceğine inanıyorum.. Kötü düşünüp kötü olaylara davetiye çıkarma.. Pozitif düşünmen sana çok şey kazandırır..

Aramızaa tekrar hoş geldinn ablam... Gerçekten çok zor durumdayım sözleyeceklerine ihtiyacım var :(

erkek arkadaşımla 8aya yakın bi süre çıktık bu süre içinde bana sevmenin ve sevilmenin ne demek olduğunu benimle anladığını, benimle evlenmek istidiğini söledi... ayrılmamızdan bi süre önce bana çok uzak davrandı ve sonunda artık bi ilişkiden çok sıkıldığını ,bulunduğu şehirden sıkıldığını,yanlız kalmak,kafasını dinlemek istediğini söledi, bende bunun üzerine ayrıldım fakat benden ayrıldığı 2.gün başkasıyla çıktığını öğrendim sonra ondanda ayrılıp bi başkasıyla çıktı...Bu süre iiçinde daha bi çok olay oldu(aslında beni hiç semediğini,bidaha asla birlikte olamıycamızı ve benden nefret ettiğini söyledi..)Artık öle hale geldimkii acaba yakın arkadaşımdan hoşlanıp ona yakın olmak için yada bişekilde onu kıskandıırmaya çalışmak içinmi benimle olmayı seçti diye düşünür oldum!Bide aynı sınıftaydıkk ve ayrıldıktan sonrada birbirimiizi görüyoduk o zamanlar daha zor oluyodu. Ben şuan okulumu bitirdim ve trabzona döndüm fakat o dönemini uzattığı için hala orda......Biz ayrılalı şuan 1 sene oldu fakat onu hala unutamadım . hala dayanamayıp msj aıyorumm,oda sanki bekliomuş gibi hemen cevap atıyor ama kısa kısa ve sanki bana sinirliymiş gibi cevaplar bunlar... Hayatında şuan başka biri var okula ziyarete gittiğimdede gördüm onları zaten.Hayatnın mutluluğunu yakaladığını , çok mutlu oldğunu ve bu mutluluğu elinden kaçırmak istemediğini söylüyor fakat benim içimden nedense inanmak gelmiyo, sanki nederse desin beni unutamamış gibi geliyo bana, bilmiyorum belkide böyle olmasını istediğim içindirr.Ondan vazgeçmelimiyim yoksa sonuna kadar beklemelimiyim bilmiyorum,aylardır belki döner diye beklemekten başka bişey yapaamıorum, ya hayatıma birimi aldığıımda gelirse , dönerse diye düşünmekten kendimi alamıorum.Bu günlerdede acaba en yakın kız arkadaşımdanmı hoşlanıyo diye düşünmekten yine alamıyorum kendimiiii .Bana geri döner mi, bana karşı gerçek düşüncesi ne hiç bi şekilde bilemiyorum..Ne yapmam gerektiğini de hiç bilmiyorum.Bide O benim ilk aşık olduğum erkek ve ben hayatımda sadece o olsun istiyorum....Beni gerçekten sevmiyo olduğunu bilsem vazgeçmeye çalışıcam.Gerçekten akıll vermene çok ihtiyacım var ablam. Benim için bi açılım yapabilirmisin :( olumsuzda olsa söyleyeceğin şeylere şuan çok ihtiyacım var.Kusura bakma başını ağrıttım belki ama bi çıkışş yolu arıyorum :( Şimdiden çok tşk ederim
O : 18 Mart 1988 doğumlu balık burcu
Ben : 16 Ocak 1987 doğumluyum ve oğlak burcuyum

Kesinlikle o kişiden uzaklaşmanı önereceğim. Şuan kendi yaşattıkların için ilerde çok pişmanlık yaşamadan kendini topla hemen.. Ozaten seni böyle görmek istiyor. Arama sorma bakalım neler olacak? Hemen kendini toparla.. gelecek fırsatlarıda kaçırmamış olursun..

Handan abla özellikle aramıza yeniden katıldığın için çok sevindim.Şu zamana kadar çok zor günler geçirdim atlattım iyiyim okul değiştirmek zorunda kaldım.ama istediğim bölüm değil.ilişkim hala devam ediyor.ama aramız limoni gibi yani beni hep yanlış anlıyor çabuk sinirlenip bana patlıyor onu sıkıyorum galiba ama bence sıkmıyorum elimden geldiğince gayret ediyorum sözümü dinlemiyor yanlıs seyler yapıcak diye korkuyorum suanlık derdim okulum ve iliskim zamanını ayırdığın için teşekkürler iyi çalışmalar :)

okulun için bişey diyemeyeceğim.. Bu dönemler geçici canım.onunda sıkıntılaı var. Anlayışlı olmaya devam et. Güzel başarılar, sevinçli kararlar yolda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri