soğan kürüyle hamile kalanlar adetin kaçıncı günü başladınız?

soğan kürüyle hamile kalanlar adetin kaçıncı günü başladınız?
arkadaşlar soğan kürünü denemek istiyorum ne zaman başlamalıyım cevaplarsanız çok sevinirim.soğan kürünün hemen bitiminde hemen incir kürüne başlasam sakıncası olurmu?

SOĞAN KÜRÜ NASIL HAZIRLANIR PROF DR SARAÇOĞLU AŞAĞIDAKİ LİNKTEN AÇIKLIYOR MUTLAKA OKUYUN BİLMİYORSANIZ

Moderatör tarafında düzenlendi:
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Ya ben üye değilim ancakg örebildim yazdıklarınızı. Ben soğan kürü kullanarak hamile kaldım diyebilirim.

Öyle her türlü ilacı kullanıp bir şekilde kalamamıştım. Birgün ibrahim saraçoğlunun soğan küründen bahsettiğini duydum tv de açtım sesini ve dediklerini aynen uyguladım ben toplamda 2 ay kullandıktan sonra hamile kaldım.

Allah isteyen cümle kuluna nasip etsin. Bu arada bende çikolata kisti vardı 2 şer santim büyüklüğünde 4 tane, neyse doktora bir kaç ay sonra gittiğimde doktor da inanamadı kist mis kalmamıştı :) Ne varsa bitkilerde var canım bence kullanın.

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bence incir kürüne başlamanızda bir sakınca yok. Nihayetinde hiç biri ilaç değil tamamen bitkisel. Kullanıp bizede sonuçları yazarsanız seviniriz.

esgiii

Daimi Üye
Üye
Yazmam mı hemde hemen valla dualarımda bile buradaki bebek isteyen arkadaşlar var.Yalnız soğan kürünü adet bitiminden 7 gün sonra içmeye başlayın yazmışlar ama yumurtlama gününe geliyor nerdeyse ben adetin 3. günündeyim şuan hemen etkisi olsun istiyorum hamile kalmaya acaba bugün başlasam bir zararı olur mu?

esgiii

Daimi Üye
Üye
Yazmam mı hemde hemen valla dualarımda bile buradaki bebek isteyen arkadaşlar var.Yalnız soğan kürünü adet bitiminden 7 gün sonra içmeye başlayın yazmışlar ama yumurtlama gününe geliyor nerdeyse ben adetin 3. günündeyim şuan hemen etkisi olsun istiyorum hamile kalmaya acaba bugün başlasam bir zararı olur mu?

hatiss

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar soğan kürünü denemek istiyorum ne zaman başlamalıyım cevaplarsanız çok sevinirim.soğan kürünün hemen bitiminde hemen incir kürüne başlasam sakıncası olurmu?
esgii soğan suyu kürüyle gebe kalan bir çok kişi var birde bunun yanında şu linke göz atmanı isterım sana belkı bir faydası olur...birde şu var gebe kalmayı kolaylastıran hayıt tohumu var bunu tavsiye ederim bol miktarda kadınlık hormonu içeriyor bu bitki..gebeliği kolaylastırıo..sitenın linkini verıyorum konuyu ben acmıstım ..
https://www.meleklermekani.com/gebelik/212724-hamile-kalmayi-kolaylastiran-kurler-denemekte-fayda-var-arkadaslar-yardimci-kur.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
B

bebekgappdtg18

Forum Okuru
soğan küru gerçekten ise yarıyor bende 3. bebeğime öyle hamile kaldım hemde pko vard

Bende kullandım ve hamile kaldım hemde çabuk 3. Hamileliğim di fakat düştü bu arada 3. Düşügüm kromozom testi yapılacak yarın onu bekliyoruz bu durumda olupta çocuk sahibi olan varsa yazın lütfen birde sübyan yeli var diyorlar bu konuda da yardımcı olursaniz sevinirim lütfen

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
yagmur

ben de hamile kalmak istiorum rahim filmi çekildim ama tüplerim ikiside kapalı çıktı sogan suyu içmemi önerdiler acaba açılırmı sürekli içsem arkadaşlar lütfen yazın

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
soğan kürü

soğan suyu ile hamile kalan arkadaşlar lütfen tam olarak ne zaman içmeye başladığınızı yazar mısınız lütfen? her yerde farklı yazıyor en doğrusunu uygulayıp hamile kalan arkadaşlar bilir...rica ediyorum hemen cevap alabilirsem sevinirim adetimin son günündeyim başlayacağımda...şimdiden çok teşekkürler yardımlarınız için....

figen33

Yeni Üye
Üye
merhaba arkadaşalar bende soğan kürünü kullandım ve dün bitti sizlere sorumda kaç gün sonra adet oldunuz ?
ilk günlerde akıntım oldu ama sonra kesildi şimdi ise adeti bekliyorum tabii korunmadık başka tedavi yöntemi de uygulamadık o yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var hamiş olabilirim ona göre bat hesaplayacağım

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
sogan kuru

Arkadaslar bn bn 6aydr evliyim we hmn cocuk sahibi olmak istyrz ama syle bnmde ve kocamn heseyimz iyi ama birturlu olmuyr buarada srtm ck agryr acaba bnde dnesem faydasi olur mu lutfen sz nsl hamile kaldnz yrdmci olrmsnz

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Arkadaslar bna yrdmci olun bn 6aydr evlym ama cck olmyr dktra ble gttk hap bile aldm yk olmyr esimde bnde cok saglklyz ama srm su bnm adtm 7gnu ve bn sgn kurune bsldm iyimi ettm ve bn mor sogan kullandm etki edermi

E

esinmetin

Forum Okuru
arkadaslar bende dört yıldır evlıyım bir yıl korunduk daha sonra korunmayı bıraktık bebek istedik fakat üç yıldır deniyoruz olmuyo doktorada gittim kist var dedi tedavi oldum en son kontrolde kistimin kaybolduğunu söyledi hiç bi sorunun yok dedi fakat olmuyo cok istiyorum.soğan kürünü kullansam olur muki

F

ftmagül

Forum Okuru
meraba kızlar bende uyğuluycam soğan kürünü 1 kaç gün içtim adet oldum regl oluren hiç bi sakıncası yokmus içmeye devam iltabı velan söküyomuş bende söktü hasta olurken görüceksiniz beyaz soğan yumuralık sayısını arttırıyormus sanırım