sonsuz teşekkürler Hanife Hocam :)

• Konbuyu başlatan büşra.shid
büşra.shid

büşra.shid

Yeni Üye
Üye

merhabalar meleklerim :)

Çoğunuzun bilmiş olduğunu üzere dün üniversite yerleştirmeleri açıklandı.Ve ben de çok şükür istediğim yere gittim.
Buradan bakabilirsiniz :).Sene boyunca sınava çalışma esnasında ne tür sıkıntılar yaşadım ben bilirim.Gerçekten inanılmaz stresli ve hiç bitmeyecekmiş gibi gelen ama bir o kadar da güzel ve unutulmaz zamanlardı.Gel zaman git zaman birçok sınava girdik ve ben gerçekten ilkokul öğretmenim Hanife hocam'ın anlattığı şeylerle biirsürü soruyu çözeBİLdiğimi farkettim.BİL'i büyük yaptım çünkü ben tipik bir sayısalcı olarak ygs döneminde nerdeyse hiç sosyal çalışmayıp sınavlarda hep hep hep Hanife hocamın anlattıklarını hatırlayarak çözdüğümü farkettim :)

Velhasıl kelam,O'na burdan sonsuuuuz teşekkürlerimi,saygımı,sevgimi sunuyorum :) seni çok seviyorum Hanife hocam :)

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Tebrik ederim canım. İşte meyveleri yeme zamanın geldi. O kadar senenin keyfi şimdi başlıyor.

büşra.shid

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
ßeLeN' Alıntı:
Tebrik ederim canım. İşte meyveleri yeme zamanın geldi. O kadar senenin keyfi şimdi başlıyor.
çok teşekkürler belen :) evet sanırım öyle oldu acayip rahatladım varya o sonucu görünce yok böyle bi şey :)

RefRa

RefRa

Daimi Üye
Üye
Hayırlı olsun canım adına çok sevindim gerçekten :) Ahh keşke o sevinci bende yaşayabilseydim...

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
hayırlı olsun büşracımm hanife hocayada saygılar ellerinden öpüyoruzzz:D:D senin gibi nice öğrenciler yetiştirdiği içinn

büşra.shid

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
CeMoŞ' Alıntı:
hayırlı olsun büşracımm hanife hocayada saygılar ellerinden öpüyoruzzz:D:D senin gibi nice öğrenciler yetiştirdiği içinn
teşekkürler cemoş abla çok saol :) az dayağını yemedim hanife hocamın ama yeri bambaşkadır :)

RefRa' Alıntı:
Hayırlı olsun canım adına çok sevindim gerçekten :) Ahh keşke o sevinci bende yaşayabilseydim...
teşekkür ederim tatlımm :) inşallah sende yaşarsın ve istedikten sonra yaparsın da canım benim :kiss: