Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meraba handanca benim burcum yengeç 17 -07 -1978 doğumluyum 2010 benim için nasıl olacak evlilik varmı...

son günlerde sinirim çok bozuldu güzel bir darbe aldım handan abla bana birşeyler söyle rahat hissedeyim tabi güzel bişiler çıkar inşallah :uhu: burcum aslan 20.08.1989 doğumluyum

son günlerde sinirim çok bozuldu güzel bir darbe aldım handan abla bana birşeyler söyle rahat hissedeyim tabi güzel bişiler çıkar inşallah :uhu: burcum aslan 20.08.1989 doğumluyum

Evet dengesiz bir dönemin içindesin. Moralini bozma canım. Olmayan canını yakan şeydede bir hayr olacağını sakın unutma.. Enerjini sakın negatifleştirme.
İnan çok güzel bir atılım yaşayacaksın. 2010 Aşk anlamında belki sana kayıplar verdi ama çokta güzel kazançlar mutluluklar verecek.
Kendinle barışık ol. Bu darbeyi yapanda büyük bir pişmanlığa düşecek. Kapına gelir ama sen kararını iyi düşün ona göre ver.
Hırslarını kontrol et canım. İnan muhteşem mutluluklar seni bekliyor. 2 vakit sık dişini oldumu.

teşekkür ederim gerçekten kapıma geleceğine eminim çok iyi düşünücem asla kendimi bırakıp karamsarlığa düşmemeye çalışıyorum teşekür ederim.

merhaba handanca ben 04.09.1986 dogumluyum esımde 08.09.1984 dogumlu ıkımızde basak burcuyuz genel anlamda bakabılırmısın bıze ve bızım bır dılegımız var acaba 2010 yılında gerçeklesecekmı sımdıden tesekkürler

Merhabalar, ben tarot istiyorum genel anlamda bi ilişkim var ben yengeç o terazi, nereye gider sonumuz? evlilik var mı beni seviyor mu?

merhaba handanca ben 04.09.1986 dogumluyum esımde 08.09.1984 dogumlu ıkımızde basak burcuyuz genel anlamda bakabılırmısın bıze ve bızım bır dılegımız var acaba 2010 yılında gerçeklesecekmı sımdıden tesekkürler

Nisan ayından sonra güzel mutluluklar var canım. Umarım dileğinde bunun içindedir.
Bu dileğinle ilgili korkularından kurtul ve iyi enerji ile doldur kendini.
Güzel moralin eşinede iyi yansayacaktır eminim.
Parasal açıdan yaşanacak bir sıkıntı gördüm. Eğer bir değişiklik düşünülüyorsa beklemeniz lazım. Erkek özellikle parasal konularda dikkatli olmalı.
Şartlar ve koşullar düzelme yoluna giriyor.

Merhabalar, ben tarot istiyorum genel anlamda bi ilişkim var ben yengeç o terazi, nereye gider sonumuz? evlilik var mı beni seviyor mu?

Huzursuzluklarda lütfen yapıcı ol. Bu tür şeyler hiçbir sebep olmadan ayrılık aşamasına getiriyor. Şüpheler seni düşündürmesin fazla.
Sana karşı sevgisi var. Esprili yönünüde kullan. Kendini sevdirmeye çalış. Bu yönün onda bağlayıcılık yapacaktır.
Zaman zamanda kafanda kararsızlıklar oluyor. Bence olumsuz şeyler üstünde bu dönem fazla takılı kalma. Bu enerjini bozar.
2010 süprizlerle dolu. Evlilik kartı şimdilik açılmadı. Dileğin zamana bağlı. Bu zaman süresinde kendine güven kararlı ol.

mrb handanca

ben kamuran 14.07.84 yengec burcuyum 3 tane rakam olarak 3,7,2
sevdigim insanla ayrildik ne olacak merak ediyorum onu halen seviyorum cok tsk ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri