Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mrb abla sevdigim askere gitcek mayısta askere gitmdedn söz olucakmı ve bizi mutsuz eden aramızı bozan benm hakkımda kötü konuşan arkadaşları var onlar bizi ayıracaklar mı

mrb abla sevdigim askere gitcek mayısta askere gitmdedn söz olucakmı ve bizi mutsuz eden aramızı bozan benm hakkımda kötü konuşan arkadaşları var onlar bizi ayıracaklar mı

Size enson 02/02 de bakılmış. 15 günlük bekleme süreniz var.

selam. hayatımda şu an kimse yok ama bir kaç gün ewwel biriyle tanıştım acaba onun benim hakkımdaki düşünceleri neler, bir de ayrıyeten bir teklif daha war. sorum şu; ikisi hakkında hangisini doğru olup olmadığını anlıyacağım hangisini seçmem gerekiyor, diğeriyle henüz görüşmedim ama görüşücem . 6 ağustos 88 doğumluyum aslan burcuyum . şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim ....

merhaba handanca, benim içinde tarot acabilir misin? ben yengec burcuyum.. suan hayatımda kimse yok, olucak mı? ayrıca is hayatım acısında da birseyler soyleyebilirsen sevinirim.. simdiden cok cok tesekkurler..

Hangi şartlar içinde isen zorlayıcı bir tavır içine girme.
Yanlış anlaşıldığın yerler var. Puan kaybediyorsun. Çaban iyileştirici yöndemi bun abir dikkat et bakalım.
Bu stres altında yanlış kararlar vermen mümkündür.
Acilen düzelmen lazım. Yoksa o korktuğun şeyler olabilir.
Moralini yüksek tut canım. Farklı olmaya çalış. Şimdi egonun zamanı değil.
Uyumlu olmanın sırasıdır. Karşındaki kişi çokta merhametli yada adil değil.
Uyanma zamanı şimdi.
vakit ayırdığın ve önemsediğin için teşekkürler..iyi çalışmalar

Handanca Merhaba,
ben dün ehliyet sınavına girdim, geçen sefer kalmıştım şimdi çok iyi çalıştım ve yeniden girdim acaba sonuç nasıl olacak bu sefer geçermiyim? bi de bu yıl ev sahibi olmak istiyoruz sizce aklımızdaki daireyi satın alabilir miyiz, bankadan kredi çekmeyi düşünüyoruz olumlu bir yanıt alırmıyız? bi de eşimle genel anlamda neler bekliyor bizi? ben ikizler eşim yengeç. şimdiden teşekürler kolay gelsin

merhabe handanca banada tarot falı bakabilr misin? benim burcum yengeç eşiminki ise terazi simdiden tşkrler.:)

selam. hayatımda şu an kimse yok ama bir kaç gün ewwel biriyle tanıştım acaba onun benim hakkımdaki düşünceleri neler, bir de ayrıyeten bir teklif daha war. sorum şu; ikisi hakkında hangisini doğru olup olmadığını anlıyacağım hangisini seçmem gerekiyor, diğeriyle henüz görüşmedim ama görüşücem . 6 ağustos 88 doğumluyum aslan burcuyum . şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim ....

07/11/2009 dan beri mesaj sayın sadece 4. Mesaj sayını artırman durumunda tekrar açılım talebi yapman gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri