Merhaba , Anal birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. (Benzer soruları ve verdiğimiz yanıtları inceleyin. ) Bu tür ilişki de hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Birliktelik sonrası anüsten sızan meninin vajinaya sızması durumunda düşük ihtimalde olsa gebelik söz konusu olabilir.

Ben kız arkadaşımda 7 Mart'a regl 1 dönemde ilişkiye girdik analdan ama peceteye boşaldım kıza sordum zamn hic bişi cıkmadı dedi ve ilişki bittikten sonra gebelik önleyici hap attırdım sizce hamile kalırmı ?

Merhabalar efendim. Erkek arkadaşımla 7-8 gün önce ters ilişki yaşadık ve içime boşaldı. Normalde her zaman düzenli bir şekilde ayın 12sinden 12sine regl olurum. Ama bu ay hala olmadım bi hayli tedirginim. Regl sancıları ve şişkinliği var ama olmuyorum ne olabilir sizce

Sorunuza benzer sorulara verdiğim yanıtın aynısı tekrar ediyorum.Bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Anal bölgeden sperm vajina içine sızarsa gebelik oluşabilir buda düşük ihtimaldir.

Nişanlımla 9 gün önce ters ilişki yaşadık içine boşaldı ardından anında sildi temizledi bende ara ara yıkadım 11-12 saat içinde doğum kontrol hapı kullandım 5 gün boyunca devam ettim ilişkiden 1 hafta sonra tahlil ultrasyon oldu hamilelik yok dedi o şekilde de hamile kalınmaz zaten içine sızmadıysa yine de adet de gecikme olursa gel dedi olursa da mucize olur dedi doğum kontrol hapı ilk kez kullanmıştım ilk günler yan etki yaşamadim fakat ilaci biraktiktan sonra kaç gündür adet dönemine az kaldı diye mi bilmiyorum göğüs ağrım çok fazla bulantı da var genel de adet dönemi öncesi de göğüs ağrım olurdu fakat bu kadar şiddetli değildi ve bundan sonra hamilelik olabilir mi hap etkilemiş midir doktor dün gebelik yok dedi

zaten ters ilişki yaşamışsınız ve doktorda hamilelik yok demiş bundan sonra zaten olması söz konusu değil ayrıca doğum kontrol hapı da kullanmışsınız hamile kalma olasılığınız neredeyse %0

Çok sağolun :) Fakat doğum kontrol hapını ilişkiden sonra kullandım (bu zamana kadar ilk kez )sanırım ağrı o yüzden olabilir ve adet günüme 1 hafta kaldığı için

Çok sağolun :) Fakat doğum kontrol hapını ilişkiden sonra kullandım (bu zamana kadar ilk kez )sanırım ağrı o yüzden olabilir ve adet günüme 1 hafta kaldığı için

1 ) Ters birliktelikle gebe kalınmaz 2 ) Doğum kontrol hapı kafaya estikçe kullanılmaz (ek bilgi olsun diye belirtiyorum) 3 ) İlk defa doğum kontrol hapı kullandığınız için gögüs hassasiyeti yaşamanız normal 4 ) Doğum kontrol hapı bazı bayanlar da mide bulantısı yapabiliyor. Sorunuzun cevabı ise gebe değilsiniz. Bu durum sizi fazlasıyla tedirgin ediyorsa gebelik testi yapabilirsiniz.

Geri